Wpis z mikrobloga

Widzisz scenę ze starej polskiej komedii, i wiesz, że mleko musi mieć szybki transport, inaczej się zsiada. A dziś? Dziś już nawet Machulski robi paździerze. Była w ogóle jakaś śmieszna komedia po Chłopaki nie płaczą? No tak, Vinci, ale tam nie było kultowych tekstów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#stoboldowdupyxandry #kinematografia #polskiekomedie
Pobierz xandra - Widzisz scenę ze starej polskiej komedii, i wiesz, że mleko musi mieć szybki...
źródło: comment_StNVMSbhISLtm0frkPzhP9oe5wnlQbGk.jpg
  • 131
No dobra, ale co będziemy śpiewali po pijaku na imieninach szwagra za 20 lat? ;)


@jamtojest: Sławomira, albo jakiegoś Zbycha który się pojawi za 20 lat :)

Kto będzie występował zamiast Maryli Rodowicz na Sylwestrze z Polsatem?

Mówimy o nieśmiertelnych utworach, a nie nieśmiertelnych ludziach xD
To był cios poniżej pasa :D
@loczyn: Dla mnie konkluzja jest niewesoła. Jestem śmiertelnie znudzony klasyką sprzed 20 i więcej lat, a jednocześnie z aktualnych rzeczy rzadko co jest w stanie mnie zająć na dłużej niż kilka dni. Ale zobaczymy, może coś z Twoich propozycji mnie przekona ;)
@loczyn: a czemu mnie do tego wołasz? Gdzieś pisałem, że nowy pop się do niczego nie nadaje? O_o

ABBA to już dwadzieścia lat temu z Peją przegrywała.

Bruno Mars akurat mocno daję radę, mi się kojarzył zawsze z takim lekko retro stylem. Klawisze ma świetne, typowy styl disco.
Dziś można włączyć sobie utwór muzyczny który pierwszy raz usłyszało się w latach 80 lub 90 i on wciąż działa na człowieka, jest nieśmiertelny. Utwory, które powstają od 2000 r to same sezonowce o których się zapomina po max miesiącu. Wszystko teraz jest sztuczne. Ma się sprzedać i za chwilę rozpaść by konsument znów kupił. (,)


@wrexwaz: kiedyś to było kwiiiii