Wpis z mikrobloga

Jeździł ktoś ostatnio Warszawa - Niemcy autem?
Jade w maju do Heide Parku i się zastanawiam czy to co piszą w necie o tych omijaniach bramek ma jakis sens? Straty są po kilkadziesiąt minut czy trzeba błądzić niewiadomo ile? xd
I tak btw to jest jakaś mapka z tymi punktami gdzie trzeba ominąć? W necie piszą poprostu wskocz na droge 92 i zaoszczędzisz 20zl( ͡° ʖ̯ ͡°)
#autostrady #a2 #motoryzacja #trasa #warszawa #niewiemjaktootagowac
  • 13
@ETplayer: Poszukasz w necie instrukcji objazdu, to znajdziesz. Na pewno nie warto omijać tego odcinka za Strykowem, który kosztuje 10 zł. Możesz Ew pojechać przez Wrocław i nadłożyć 130km. Całość też drogami bezkolizyjnymi, a do tego całkowicie bezpłatnie.

W Heide parku polecam nie iść na początek na tego drewnianego olbrzyma, bo potem inne kolejki już nie są tak atrakcyjne. Jeżeli zdarza Ci się czasem nadwyrężyć szyję, to lepiej w ogóle nie
@poczekaj: Raczej tak. Zamknęli jakiś czas temu z powodu względów bezpieczeństwa bo już od dawna nie była modernizowana. W sumie swoje lata miała Xd
nie jestem dokładnie w temacie, ale wyglądało zacnie te przejazdy co na YT widziałem
@ETplayer: Doczytałem na wiki, że mają w 2019 otworzyć. W ogóle #!$%@? kolejka. Ja mam lęk wysokości, a jak jeszcze połączyć to z tym, że zapięcie trzyma tylko za biodra, a nie takie typowe szelki od góry, to tam się czułem mega niepewnie. Te wszystkie inne kolejki, gdzie się jeździ do góry nogami, to luz przy Kolosie.