Wpis z mikrobloga

Trudne sytuacje wymagają trudnych rozwiązań.

W zamian za zostanie neokolonią ZSRR i swobodne propagowanie komunizmu przez radzieckich agitatorów, Stalin wysłał prawie wszystkie swoje dywizje na granicę polsko-niemiecką do obrony Polski przed Niemcami.

Mod "historical poland national focus tree & more" jest zajebisty i mógłby funkcjonować jako mały, ale pełnoprawny dodatek.

Drzewko focusów zostało powiększone 3-4 razy i to dzięki nim możliwe są takie cuda.

Kontaktowałem się z autorami i właśnie pracują nad akcją prometejską.

#gry #hoi4 #paradox #strategie
L.....i - Trudne sytuacje wymagają trudnych rozwiązań. 

W zamian za zostanie neoko...

źródło: comment_mH6v810ilgCGN4N8fzTDU3Jfayp5tq1r.jpg

Pobierz
  • 9
@Lawrence_z_Arabii: Mod faktycznie fajny :-) Ja planowałem założyć Międzymorze, oddać Gdańsk i bohatersko bronić się przed inwazją sowiecką ale Alianci postanowili bronić Czechosłowacji przed Niemcami, więc zdecydowałem się skorzystać z okazji i się przyłączyć. Udało się pokonać Niemcy i Włochy (trzeba było wyzwolić Francję spod włoskiej okupacji ;-) ) przed inwazją sowiecką. Potem już było z górki. Save jest na etapie po konferencji pokojowej, w trakcie której zaanektowałem większą część dawnego
()


@TX1683: Mnie też akcja prometejska szczególnie zainteresowała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będzie można podburzać narody do buntów, a gdy już zaczną walkę o niepodległość, będzie można wysyłać dywizje ochotników, bądź otwarcie przystąpić do wojny, jeśli będziemy się czuli na siłach.

Chłopaki robią dobrą robotę.

Jest focus dotyczący rozbudowy zakładów artylerii w Starachowicach, a oni z tej okazji na discordzie
@IgorK: Kontaktowałem się z autorami moda, czy nie ograniczyliby jakoś możliwości anektowania zbyt dużych terenów, bo to bardzo niehistoryczne, że 36 milionowa Polska może swobodnie anektować ponad 200 milionów Niemców i ludzi z ZSRR, ale to robota dla Paradoxu, bo oni aż takich możliwości zmian nie mają.
zasadniczo nawet bez moda wujek Stalin tez ci pomoże jak dołączysz odpowiednio szybko do Cominternu.

Chyba ze podpiszą ribbentropa to AI trochę głupieje i zastawia ci cała zachodnia granice ale dalej nie może ruszyć xd

Ale mod ciekawy jest taktyczny +.


@OneEyedOldMan: Tyle, że ja tu jestem w kominternie bez przejścia na komunizm.

Aktualnie rządzi Narodowa Demokracja z 93% poparcia, a wszelkie wpływy komunistów w kraju zbijam jak mogę ( ͡