Wpis z mikrobloga

Mirki, reklamować LG G4? Wyłącza się po około godzinie, gdy korzystam z troche bardziej wymagającej aplikacji albo gry np. hearthstone, pubg mobile i przy okazji cholernie się nagrzewa górna część. Dużo zachodu z reklamacją w LG? Ktoś miał jakieś doświadczenia? Jest szansa, że coś z tym zrobią?
#reklamacja #lg #g4
  • 7
@taknietaknie Wysyłałem do Mławy, cześć usterek olali, jakaś tam stwierdzili moja winę w ładowarce i wymienili wyświetlacz, mimo że nie było z nim problemu. Na formularzu zaznaczono, że mam porysowany telefon, wyświetlacz i boki mimo, że ja im na zleceniu napisałem i dołączyłem zdjęcia, że rys brak (bardzo dbam o sprzęt). Więc jakos tak dziwnie. Odesłałem na poprawkę do Warszawy i posprawdzali wszystko i wszystko wzięli na gwarancję.
@taknietaknie tak, bo ja za pierwszym razem chciałem wysłać do Wawy to mi konsultantka na czacie napisała, że tam nie można wysłać , tylko osobiście. To mówię, trudno i poprzez LG express zamówiłem kuriera domyslnie do Mławy. Ale jak wrócił nie zrobiony, to raz, że Mława stwierdziła uszkodzenie mechaniczne ładowarki i nie obejmie tego gwarancja, bateria, że dobra (mimo dziwnych skoków na niej o kilkanaście procentów) to napisałem na czacie, ile ta