Wpis z mikrobloga

Założyłem konto aby zadać tylko pytanie, nie zamierzam się udzielać bo nie siedzę w yt jak niektórzy. Na yt głośno było o wykopie więc postanowiłem zobaczyć co tu się dzieję i po przejrzeniu co się piszę na tagach, interesuje mnie dlaczego osoby które się tu udzielają tak bronią Daniela i chcą usunąć mu konkurencje a jego zostawić. Za moich czasów patologia była czymś najgorszym, człowiek który bił rodzinę, rozpijał rodzinę, demolował mieszkanie był marginesem społecznym, a teraz zauważyłem że ludzie chcą tego, chcą aby taki człowiek był wzorem dla innych osób w tym dzieci. Fakt nie lubię magicznego za tą właśnie patologię i wybielanie się na siłę, wszyscy inni są najgorsi a on najlepszy. Ale zastanawia mnie dlaczego go ludzie tak bronią, posmarowane było albo płacone że piszecie takie bzdury. Może teraz są inne czasy i ten chłopaczek młody co był kiedyś u magicznego wezmie z niego przykład i też będzie robił streama i bił matkę ale to nie idzię w dobrą stronę, więc pytanie dlaczego ludzie próbują bronić go na siłę?
#patostreamy
  • 6
@wujaszek_billy: czyli dzieci które go oglądają też mają robić dymy takie jak on, czyt. szarpanie matki, rozpijanie rodziny. demolowanie mieszkania? W dzisiejszych czasach dzieci się wzorują na postaciach z YT.
@wujaszek_billy: Rodzice często nie wiedzą co ich dziecko robi, Za moich czasów na YT było granie interakcja z widzami a teraz kto bardziej zrobi z siebie debila kto dalej się posunie, granica wytrzymałości jest przesuwana a na to patrzą dzieci, do YT każdy ma dostęp więc twórcy tacy jak patostreamerzy powinni mieć na uwadzę że ktoś może wziąć z nich przykład bo są osobą publiczną, medialną, mogą być wzorem dla jakiegoś
@KozussziJB: Niech rodzice zaczną się interesować, w większości jest tak że rodzic nie jest w stanie dopilnować tego czego dziecko ogląda, tak jak to z nami było, ze starszymi osobami, jak wszedł internet to dzieci miały łatwy dostęp do wszystkiego. Też jest łatwo obwinić rodziców którzy pracują po 12h a należy podejść do tego z 2 strony, Właśnie Patostreamerzy pokazują tą Patologię, jak pisałem kiedyś patologia było coś najgorszego, dzisiaj takie