Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: a zaraz
nie moge juz edytowac, no pacz pan rzeczywiscie przyciaga
zaczalem drapac nozem i kolor z niej nie schodzi ale jednak przyciaga (mam pare srub nierdzewnych i sprawdzalem wlasnie teraz tym magnesem). nic tam, mi tam luz, na pewno jest twardsza od tego shimenga
@retrobajery: no tak slx kosztuje te 150zl minimum. fajnie ze testujesz te rzeczy bo ja zawsze sie balem - sa stosunkowo drogie jak na itemy z chin no i wysylka tez swoje kosztuje (nawet jesli jest wliczona w cene przedmiotu)
@blantek: czy ja wiem czy to bylo drogo? cena jak za 7-8speed, kupilem jedna a potem 2 bo promocja. tym blaszkom nic nie dolega, sa z metalu. nie no jasne ze nie sa tak zaawansowane jak shimano co widac troche na zebach bo nie sa niektore tak fikusne sciete ale dziala. mam jeszcze te chinskie metalowe kółka przerzutki i tez sa ok (jeszcze bede ustawial bo tylko skrecilem i ustawilem na
@blantek: tego to bym w zyciu nie kupil, myslalem nawet by przejsc na 6-7 biegow ale ceny juz tych nakrecanych sa prawie jak za 9 biegow.
calkiem niezle ceny zaczyna miec, wczesniej byly troche drozsze.

musza sie bardziej starac by do tych drozszych przekonac, watpie by jakosc byla lepsza od tych 9 wiec placic drozej za 2 blaszki wiecej to porazka