Wpis z mikrobloga

@MadeoTwenty jeśli nie masz uczulenia to żel z aloesu - pięknie wspomaga gojenie, maseczki z glinki zielonej, maseczki z miodu i kurkumy (brudzą), a zamiast ziaji kup sobie czysty tlenek cynku na te krosty co się zrobią. Do tego jakiś lekki kremik np fitomed mój krem nr 11 jest fajny na takie zmiany - jest dość naturalny więc oczywiście próba uczuleniowa. Z tym żelem do higieny intymnej pamiętaj, że jeden drugiemu nierówny.
@VintagE25: co przez to rozumiesz?
@StaryZdzich: @ProResHq:
Dziękuje bardzo za takie odpowiedzi, od razu mi się miłej zrobiło, ze ktoś mi pomógł :))
Wydaje mi sie, ze zamowie to z apteki wszystko i tak będzie prościej.
To co stosowałem działało i większego wpływu na moja cerę nie miało, oprócz tego, ze oczywiście ja oczyściło :D Przetestuje te nowe rzeczy i mam nadzieje, ze będzie tylko lepiej
@ProResHq: Jak mam zapierdziel w pracy to porzucam regularne posiłki + brak siłowni i przechodzę z automatu na chrupki, słodkie napoje i mega dużo cukru. Zauważyłem, ze po takim czymś cera bardzo mi się pogarsza.
@MadeoTwenty: Ja po świętach jak zrobię kilka dni świńskiej masy, hehe, to widzę że mam skórę w gorszym stanie, ale dobra dieta z kolei nigdy nie sprawiła, żeby nagle się super poprawiło. Raz przez pół roku byłam na ścisłej redukcji (jadłam jakoś 1700 kcal, najsłodszy posiłek w ciągu dnia, to była owsianka na wodzie + banan i trochę żurawiny, nie oszukiwałam się jedząc słodzone płatki fitness) i nie zauważyłam poprawy na