Wpis z mikrobloga

Mirki smutno mi. Skończyłem niedawno studia, wróciłem do rodzinnego miasteczka i teraz mi sie chce płakać jak widze co się dzieje w takim Poznaniu czy Wrocławiu. Studenty szaleją na dworze, pełno ludzi, wszyscy uśmiechnięci się bawią a ja siedze na wykopie i dociera właśnie do mnie, że coś się w moim życiu skończyło :( jakiś etap. Brakuje mi tego. Czuję się jak przegryw (,)
#przegryw #studia #studbaza #doroslezycie #depresja
  • 41
@jaczekmaszala Ja skonczylam studia rok temu i kończenie studiów to był taki maraton chlania i imprez że w końcu doszło do tego, że miałam dość i sama chciałam coś zmienić. Miałam trochę inaczej bo koniec zajęć był pół roku przed oficjalnymi dyplomami, więc siedzieliśmy wszyscy razem w jednym miescie oddajac się patologii. Co więcej studia były #!$%@? wiec dopiero wtedy mogliśmy robić to co normalne studnety przez wszystkie lata xD, ale czuję
@SzyszkaMyszka: Ja właśnie też miałem ciężki kierunek na polibudzie ale było imprezowane i to ostro. Nawet mi nie chodzi o samo picie tylko o klimat i o ludzi, pełno znajomych zawsze było co robić a teraz? zamuł przed kompem na wykopie w jakiejś dziurze xd
@KrokodylzKosmosu: I to jest najgorsze w tym moim miasteczku. Większość normalnych w moim wieku albo porobili dzieci albo są w dużych miastach i dalej studiują. Reszta to patola z którą nie za bardzo chcę się zadawać. A już znaleźć sobie tutaj różowego to w ogóle kosmos. Póki co muszę tutaj zostać bo pomagam przy rodzinnym biznesie ale chyba nie wytrzymam długo. Sorry musiałem się wyżalić (,)
@jaczekmaszala no dobra ja miałam inaczej. Jestem z dużego miasta A , studia w dużym mieście B. Do rodzinnego miasta po studiach nie wróciłam tylko mieszkamy w komunie w pobliżu tego miasta B i dlatego pewnie dalej jest wesoło i nie ma aż takiej drastycznej różnicy.
@SzyszkaMyszka: No tak, to jednak lepsza sytuacja. I z tym znowu się wiąże dylemat. Czy zostać przy rodzicach, pomóc przy biznesie i być w krótkim czasie ustawionym na dobrym poziomie czy jednak wyjechać i zaczynać od zera. Wiem, ze rodzice na mnie liczą :/
@jaczekmaszala jestem obcą typiarą z czeluści internetu, ale myślę że jeśli chcesz na prawdę pomoc rodzicom to pomagaj. Jednak jeśli chcesz w ten sposób się " ustawić " to uciekaj. Pewnie na początku będzie słabo, ale w końcu ustawisz się sam. Ja zaczynałam od stażu za 1000 zł xD