Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pewnie mod nie przepuści, ale jeśli przepuści, to z góry dzięki.

Pochodzę z małego miasteczka / większej wsi.
Do technikum chodziłem do większego miasta, obecnie powiatowego.
Chociaż były to czasy gdy o gimnazjach nikomu się nie śniło, to jednak w klasie na 3 lata przed reformą było kilku "gimbusów". Poskutkowało to samorzutnym wytworzeniu się 2 stronnictw i kilku osób takich raz tu, raz tu, lub obojętnych.

Z powodu mojego storpedowania kilku prób zbiorowego wagarowania, stronnictwo ułomnych uroiło sobie, że jestem kapusiem, konfidentem, lamusem. Zaczęło się takie szczeniackie uprzykrzanie mi życia, tak że w końcu musiałem zasilić szereg obozu przeciwnego, by mieć kogoś kto się za mną wstawi.


Po tych czasach została pamiątka na garażach przy torach, wielki napis widziany z pociągu (którym jeździłem) imię nazwisko to k*wa. Obecnie mocno wyblaknięte, imię zamazane jakimś grafitti, 2 litery zamalowane pewnie przez właściciela garażu.

Dziś dowiedziałem się, że 2 z 4 wykonawców już wącha kwiaty od spodu, a jeden jest na dobrej drodze do kopnięcia w kalendarz będąc zwykłym śmierdzącym żulem.

Z tych czasów mam jedno: pogardę dla osób (nawet dzieci) które bazgrają choćby markerem tego typu wyznania wobec osób których nienawidzą.
#gimbynieznajo #technika #patologiazewsi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 2
HałaśliwaObywatelka: #niebieskiepaski czy jest w ogóle sens mu ufać?
Spotykaliśmy się, ale nie wyszło, bo choć się zauroczyłam to nie byłam gotowa na seks, i on juz stracił cierpliwość i nawet nie o to chodzi ,ale o to, że zaczął mnie źle traktować za to, że jestem "zimna" a ja jestem strasznie nieśmiała itp, nie robiłam tego celowo. Raz użył tekstu "bawi cię to"? A mnie to w ogóle nie bawiło