Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaki samochód proponujecie do 50k, przeglądam i przeglądam i nic znalezc nie moge. Tylko bmw mi sie podoba, ale tez za drogie jak na taki rocznik. Wszystkie markowe samochodu sa zawyzone cenowo.. Stare pryki za 20-40k to smiechu warte.. Obecnie jezdze golfikiem 4 2000r czy tam 01 i za nic nie chce go zamieniac na o 4 lata mlodsze badziewie, ktore niczym sie nie rozni zbytnio.. Ale niestety silnik 1.4 i hatchbak robia swoje i chcialbym czegos mocniejszego i nowszego, ale w tej cenie chyba niestety nic nie ma?( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #motoryzacja #auto #kupnosamochodu #przemyslenia
  • 11
@Piorek1350: weź nowe. Nowe to nowe. Jak trzeba to weź 40 wkładu własnego a resztę w jakichś symbolicznych ratach. Za 40k musiałbyś mieć auto z polecenia żeby coś trafić w co nie trzeba będzie wkładać zaraz. Nikt nie sprzedaje dobrego auta.
@Piorek1350:

No jak chcesz kupić bmw za 50k to nie licz na to, że będzie ono miało 3 lata.
Pytanie do czego Ci ten samochód ma służyć bo bez jakiś podstawowych informacji ciężko będzie Ci doradzić cokolwiek bo to wróżenie z fusów xd
@qscc: Jak do czego, do jazdy #!$%@? a do czego? Do walenia gruchy na somsiadke?( ͡° ͜ʖ ͡°) A co powiecie na chrystlera 300c? Dosc tani samochod i zajebiscie sie prezentuje, ale kokpit to ma mega #!$%@?.. Pytanie, dlaczego taki tani jest chrystler?
@Piorek1350:

Ja #!$%@?, chciej pomóc i zostań opluty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeden kupuje furkę żeby przetoczyć się nią do sklepu, pracy i do domu, jeszcze inny żeby walić długie trasy, a trzeci żeby poświrowac sobie wieczorami na światłach, teraz rozumiesz?
@Piorek1350:

No dobra czyli rozumiem, ze spalanie, koszty eksploatacji ani wielkość auta (rodzina) nie ma znaczenia w twoim przypadku? Chrysler 300c dobre autko, jakbyś konkretnie coś więcej chciał wiedzieć na temat modelu to mógłbym dopytać. Jak tak bmw Ci się widzi to jakbyś dozbierał do 60-70k mógłbyś celować w e92 po lifcie, świetnie wygląda moim zdaniem, brać model z biturbo i sebki mogą oglądać twoją rejestrację przez 3 sekundy ( ͡
@elemenTH: mam 1.4, chcialbym cos mocniejszego, ale na tak krotkie trasy i progi zwalniajace chyba nie ma co patrzec? A orientujesz sie ile taki golf vii kosztuje bez #!$%@? technologi o ile jest w ogole mozliwosc bez technologii zakupic?