Wpis z mikrobloga

Coś się zepsuło i nie było mnie słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°) No dobra, byłem zbyt leniwy, żeby stworzyć nowe zestawienie. Linki zbierałem tak czy siak, więc dziś będzie prasówka z dwóch tygodni ʕʔ

Standardowo, zachęcam do zapisania się na listę TUTAJ
Jeżeli uważasz moje wpisy za spam, polecam dodać #bogdansymulant na czarną liste

[ #mes] Jak naukowcy używali symulacji do badania czaszki człowieka współczesnego i Neandertalczyka [ ART ]

[ #mes] Modelowanie korozji przy użyciu MES [ ART ]

[ #mes] Artykuł o tym jak powinna wyglądać prawidłowa siatka. Może komuś się przyda [ ART ]

[ #mes] Algorytm Lloyda - algorytm dzięki, któremu siatka jest bardziej regularna. [ GIF ]

[ #mes] Symulacja plazmy wewnątrz reaktora [ GIF ]

[ #mes] Obliczenia w chmurze - gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy? [ ART ]

[ #cfd] Symulacja śruby okrętowej przeprowadzona na 512 rdzeniach [ MOV ]

[ #cfd] Interaktywne wideo, które pokaże w jaki sposób można zmieniać aerodynamikę pojazdu [ MOV ]

[ #cfd] Ansys modeluje iskry w silniku elektrycznym [ MOV ]

[ #cfd] Jak rozprowadzać lubrykant przy pomocy CFD [ GIF ]

[ #cfd] Sprawdź czy twoje biuro jest aerodynamiczne... [ MOV ]

[ #cfd] Jak FloEFD ratuje ludzkie życie [clickbait] [ ART ]

[ #cfd] Trzy obrazki dla fanów F1 [ PIC ]

[ #cfd] Tea time! Trzy solvery sprzężone jednoczęśnie - CFD + thermal solid + electromagnetic (ʘʘ) [ MOV ]

[ #cfd] Naukowcy z NASA stworzyli model topniejącego płatka śniegu [ ART ]

[ #cfd] Jeśli czegoś nie widzimy nie znaczy, że tego nie ma - zawirowania za nasieniem mniszka [ PIC ]

[ #druk3d] Możliwe, że ktoś już wrzucił. Most wydrukowany w 3D [ ART ]

[ #druk3d] Jak sprawdzić czy wydruk 3D jest poprawny? skanować, symulować, zalegalizować! [ MOV ]

[ #inzynieria] Śmieszne mechaniczne paluszki dokręcające śrubkę [ MOV ]

[ #inzynieria] Jak wytłumaczyć dziecku co to jest pochodna - jeden obrazek warty więcej niż tysiąc słów! [ PIC ]

[ #inzynieria] Był już latający ptak-robot. Teraz kolej na latającego robota-nietoperza [ MOV ]

[ #inzynieria] W razie apokalipsy robotów nie wyrzucajcie bananów. Albo w sumie wyrzucajcie [ MOV ]

[ #inzynieria] Mechanizm obrotu dyszy wylotowej w Lockheed Martin F-35 [ MOV ]

[ #ciekawostki] Różnica w rozwiązaniu równań różniczkowych typu parabolicznego i hyperbolicznego zestawiona na jednej animacji [ GIF ]

[ #ciekawostki] Dla fanów F1. Force India podała, że technologia Halo, oraz wszystkie zmiany designu wynikłe z jej wdrożenia kosztowała 1 milion dolarów... [ ART ]

[ #ciekawostki] Critical Thinking Cheatsheet. Jedna kartka, kilka pytań, osobiście uważam za bardzo użyteczne [ PIC ]

[ #ciekawostki] Ktoś ci wypomina, że brzydko piszesz? Kup sobie robota, który będzie pisał ładnie [ MOV ]

[ #ciekawostki] Wpis dla fanów strzelania z palca [ ART ]

#gruparatowaniapoziomu #mechanika #nauka wołam @rador314 bo się domagał prasówki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Bogdan191 - Coś się zepsuło i nie było mnie słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°) No dobra, byłem zbyt ...
  • 4