Wpis z mikrobloga

Taki obrzydliwy tag mógł powstać tylko wśród osób nieposiadających dziewczyn i żon. Zero męskiej solidarności, żeby tylko nachapać się penisem i najeść swoje nabrzmiałe żądzy seksu oczy.

Każdy wie po co robi się takie zdjęcia i wiadomo do czego są używane. Niech więc piekło pochłonie tego i z łajnem niech się brata ten kto zajęte kobiety używa w swojej głębokiej jaskini problemów. Tłamście swoje języki oślizgłe bo tak naprawdę to te języki i ta żądza rządzi wami. Ogarnijcię się. @Moderacja zrób coś.
#dupeczkizprzypadku #oswiadczenie #problemy #moderacjacontent
  • 59
  • Odpowiedz
@kopacizasadze: To oni mają zacząć chodzić na siłownię, przejść na dietę paleo czy przynajmnien bez słodkich napojów, ubrać się w koszulę i spodnie z wólczanki i poszukać kobiet czy to w klubach, najlepiej domówkach czy studiach. Chociaż najlepiej to w Kościele.
  • Odpowiedz
@Bartoszyce: Ogarnięcia życiowego, godności, poczucia własnej wartości i brakiem wiary wedia które mówią i wmawiają nam, że kobiety to prostytutki. Mówią wam, że mała część kobiet to prostytutki i dziwki oparte na smyczy konsumpcjonizmu. Do Kościoła szukać kobiet godnych wam!
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: myślę że to nic nie da (chyba że Moderacja zareaguje), bo do tych stulejmanów nic nie trafia, a siedzieć we własnym szambie i nic z tym nie robić im łatwiej niż pracować nad sobą. Dałem to stulejarstwo na czarno i mam spokój
  • Odpowiedz
@kopacizasadze: nie mają kobiet to chociaż niech mają trochę godności. Serio, fajnie popatrzeć na ładne dziewczyny, ale robienie zdjęć losowym laskom i wrzucanie tego do internetu to jakieś głębokie przegięcie.

Tak jak pisał @Brzytwa_Ockhama: nie siedzieć w piwnicy tylko wyjść do ludzi, to może też uda się wyjść na ludzi.
  • Odpowiedz
dziewczyn i żon. Zero męskiej solidarności

Niech więc piekło pochłonie tego i z łajnem niech się brata ten kto zajęte kobiety używa w swojej głębokiej jaskini problemów

zajęte kobiety

zajęte


@Brzytwa_Ockhama: Męskiej solidarności? Zajęte kobiety? Czy Ty uważasz, że krzywda kobiety jest godna potępienia wyłącznie ze względu na pośrednią krzywdę rzekomo wyrządzoną mężczyźnie? Właścicielami części ciała, które są wrzucane na ten obleśny tag są partnerzy tych kobiet i jedynie wobec nich
  • Odpowiedz
nieposiadających dziewczyn i żon


@Brzytwa_Ockhama: może i tak, ale ja nie mam dziewczyny ani żony i nie udzielam się w takich tagach, a z kolei wiele osób ma dziewczyny czy nawet konkubiny i udziela się z lubością w tego typu tagach. Także to nie jest szczególnie uczciwe kryterium.
  • Odpowiedz