Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 672
Jezu mirki mam dość, po prostu #!$%@? dość. Moja kuzynka z którą utrzymuje kontakt spytała się wczoraj czy gdzieś z nią wyjdę. Kręciłem nosem bo wolałem pograć w Pillars of Eternity, no ale ostatecznie zachęciło mnie że idzie jej koleżanka, dajmy na to Monika. Ogólnie pierdziawa 9/10, z ryja 8.5/10. Wiem że studiuje matematykę stosowaną na uniwerku. No nie jest to polibuda jak ja, ale byłem pewien że sobie pogadamy. ALE NIE #!$%@?. Laski cały czas nic tylko gadanie o jakichś tipsach, imprezach itd. Co prawda kuzynka zaczęła w sumie od tematu seriali, ale skończyła jak powiedziałem że oglądam, ale nie do końca seriale. Potem Monika zrobiła nam selfie swoim iphonem. Wiedząc że nie ten poziom zabezpieczeń co na moim Xiaomi, I to jeszcze na Snapa, chciałem jej zaimponować. Spytałem czy szanuję swoje dane osobowe. Pochwaliłem się że potrafię jej wejść w telefon i usunąć wszystko, no chyba że się ze mną umówi. Najlepsza gadka jaką wymyśliłem, byłem pewny sukcesu. Wtedy ona wstała, powiedziała mojej kuzynce że jej współczuje I poszła. Loszki to coorvy. Nie da się wyjść z przegrywu ()

#logikarozowychpaskow #przegryw #tfwnogf

  • 20
@Arke: Czego się nie robi dla plusów. Bait i odpowiedź na dzisiejszego posta. Tam jeden z Mirków napisał że pewnie ziomek wejdzie na wykop i napisze że różowe to coorvy.