Wpis z mikrobloga

@Skyler: możesz zadawać pytania, mam taki

w skrócie jest spoko:
-jeśli masz shifter to do niczego tego nie przyczepisz coś będziesz musiał sobie rozkminić
-jeśli ważysz jakoś dużo to możesz mieć problem, nie wiem czy nie będzie się rozjedżał bo cały fotel trzyma się na rzepy
-kierownica leży dość sztywno jednak trochę się rusza przy jeździe nie jest tak sztywno jak przy biurku
-siedzi się wygodnie
@Skyler: jak ustawisz na bardziej siedzącą to będziesz miał mocno zgięte łokcie, bo nie ma regulacji kierownicy. Z doświadczenia wiem że nie należy to do przyjemnuych, łokcie bardzo szybko się męczą i trzeba prostować
@malpaa: dzięki za fote. :)
Ty grasz na telewizorze? Mógłbym niby też zacząć tak grać tylko musiałbym dołożyć ze 2m przedłużki do usb aby dostać do kompa i nie wiem czy kiera będzie wtedy poprawnie działać (też mam T300).
dołożyć ze 2m przedłużki do usb aby dostać do kompa i nie wiem czy kiera będzie wtedy poprawnie działać (też mam T300).


@Skyler: moje t300 jest podpiete przez 2 HUBy USB 3.1 i bangla
@Skyler: Ja gram na przedłużce usb 25m i nie ma problemu. G27. Też mam ten fotel, tv na wysokośći 60 cm od podłogi. Mam 188cm wzrostu, gra się super wygodnie, ale na biurku byłoby zbyt wysoko. Jeśli chodzi o montaż skrzyni biegów, to zrobilem sobie go na kątowniku aluminiowym.
@samFTW: 25m czy 2,5m? :D
Ja mam biurko na wysokości 70cm, a monitor mogę obniżyć tak ze prawie dolna krawędź licuje się z blatem wiec raczej spoko.
Będę kombinował żeby grać jednak na tv (55cali) tylko on znowu jest na wysokości ok 40cm (dolna krawędź) ,to nie znowu za nisko?
@samFTW: kurde, a ja się o 2m martwię. xD
No właśnie, a ja mam tv jeszcze niżej niż Ty dlatego boje się, że może być trochę za nisko, ale podnieść go nie powinno stanowić problemu. :)
A tak #!$%@?ąc, jak się jeździ na telewizorze? W lidze też tak jeździsz? Bo wszędzie czytałem, że to bez sensu i na mniejszym ekranie jest lepsza reakcja i wgl, dlatego upalałem tylko przy biurku na
@Skyler: Tak jeżdżę w lidze od paru sezonów, jest bardzo wygodnie. Jak się przyzwyczaisz, to ciężko grać na mniejszym. No, ale musisz mieć tv z niskim input lagiem, bo inaczej może być kiepsko.