Wpis z mikrobloga

Mirki trzy pytanka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mierzyłem Powerslide Imperial One 43-44 i były przyciasne. One się rozbiją / trzeba rozgrzać samemu?
Drugie pytanie.
Z powodów zdrowotnych chcę jedną rolkę podwyższyć (wsadzić coś między szynę a but) tak z 2 cm.
Jazda czysto rekreacyjna, czy takie coś jest bardzo niebezpieczne?

Trzecie, da rade hamulec do Imperiali dołożyć? Tak na chwile.
#rolki
  • 8
@4iv: Przyciasne na szerokości? Jak tak to nie bierz, to podstawowy problem imperiali, będziesz się męczył. Sprawdź Seba FRX.
Pewnie jakiś się da zamontować hamulec, ale lepiej od razu nauczyć się hamować t-stopem. Kwestia dnia, aby ogarnąć i niecałych paru dni aby opanować.
@4iv: No to pół biedy, bylebyś nie podkurczał palców. Jak kucniesz w rolkach to musisz czuć tył buta oraz przód[ale właśnie bez podkurczania palców]. Jeżeli tak jest to na długości masz dobrany rozmiar idealnie. Rozbić się rozbije, ale pewnie maksymalnie 0.5cm.
@4iv: Bardzo dużo osób rezygnowało z imperiali, bo właśnie w kostce uciskają niemiłosiernie, opalarką ostrożnie można je nagrzewać i rozbić od środka. Słyszałem, że najnowsze modele jakoś lepiej mają, ale to musiałbyś pytać np ja jakiejś grupie rolkowej na fp jak "rolki warszawa", czy inne, która ma dużo ludzi, ale na pewno bez pisania postów w takich grupach możesz znaleźć bardzo dużo używają lupki.
Co do samego rozbijania, to imperiale raczej