Wpis z mikrobloga

jak sobie pomyślę o stereotypowym sołtysie gdzieś w Polszy Be, który katuje żonę, chodzi wiecznie nawalony, kradnie pieniądze, ma największe gospodarstwo i haki na wszystkich bo rodzina konfidencka to widzę Kołodziejczaka. Ten jego ryj jest adekwatny. Tylko nosa czerwonego i otępiałego wzroku brakuje
  • Odpowiedz
  • 225
@oleista_palma: Zobacz sobie w ogóle ten sposób w jakim on siedzi, bije piąstką w stół... On sprawia wrażenie totalnie rozchwianego i niezrównoważonego emocjonalnie. Wczoraj Gozdyra powiedziała, że ma łatkę nieobliczalnego i tak na nią spojrzał, że aż sama Gozdyra powiedziała, że się lekko przestraszyła. On nie zachowuje się normalnie. Będą ostre jazdy z tym gościem. Tusk jeszcze się przejedzie na nim.
  • Odpowiedz
jak sobie pomyślę o stereotypowym sołtysie gdzieś w Polszy Be, który katuje żonę, chodzi wiecznie nawalony, kradnie pieniądze, ma największe gospodarstwo i haki na wszystkich bo rodzina konfidencka to widzę Kołodziejczaka.


@oleista_palma: chłopie, ty mówisz o turcji a nie o Polsce.
  • Odpowiedz
@Gotter: fajna by była opcja jakby dany polityk mógłby zadeklarować że w danych tematach się nie wypowiada i nie głosuje.

Bo może rzeczywiście ma swoje poglądy ale woli się nie wypowiadać
  • Odpowiedz
Wczoraj Gozdyra powiedziała, że ma łatkę nieobliczalnego i tak na nią spojrzał, że aż sama Gozdyra powiedziała, że się lekko przestraszyła.


@Gotter: myślałem że jej #!$%@? liścia, tak spojrzał xD
  • Odpowiedz
@Gotter: Ale co on takiego strasznego powiedział? Już skopiowałem link żeby wysłać znajomym którzy próbują przekonać mnie na głosowanie na KO, często poruszany jest temat aborcji... A tutaj chłop wybrnął, może mało kulturalnie się zachowuje ale nie powiedział nic konkretnego przeciwko - normalnie, jak to powinno wyglądać w demokratycznym Państwie - referendum i decyzja :)
  • Odpowiedz
i tak na nią spojrzał, że aż sama Gozdyra powiedziała, że się lekko przestraszyła.


@Gotter: i to kilka razy w tym wywiadzie, gość trochę już się po mediach buja a dalej wygląda na solidnie zaburzonego
  • Odpowiedz