Wpis z mikrobloga

W dużym skrócie to #niebieskipasek zwrócił mi dzisiaj delikatnie uwagę, że kiedyś miałam lepszy brzuch ()

Co mam robić? Wymyśliłam kilka opcji:
1. Obrazić się, nie odpisywać na wiadomości, nie odbierać telefonów, a jutro twierdzić, że nic się nie stało.
2. Płakać i powtarzać, że jest mi strasznie przykro, żeby wzbudzić w nim wyrzuty sumienia.
3. Robić brzuszki w tajemnicy i olśnić go za jakiś czas seksi sześciopaczkiem :>

#zwiazki #pytanie #rozowepaski
  • 137
popraw 3 bo brzuszki mało dają, możesz zacząć od biegania. To dobrze chyba że tak powiedział bo jest raczej szczery no nie? Więc czas poprawić trochę brzuch bo może serio by się przydało (òóˇ)
@emilkos8: 4. Nie brać tego do siebie, żyć jak zazwyczaj i ew. obrócić to w żart

Nie ma powodu, żebyś miała przy takiej uwadze nagle obrażać się, płakać czy zaczynać się forsować. Jak kocha, to i tak doceni.
@emilkos8: jedz częściej, ale mniejsze porcje. Do tego regularnie (i zdrowo). Wywal chipsy, słodkie napoje, a owoce jedz do godziny 12tej. Nie podjadaj. Do tego aktywność fizyczna (może być np. rower) i plank wieczorem. Za jakiś czas zobaczysz efekty.
@emilkos8: O #!$%@? proszę, niech to będzie bait
4. Zachować się jak dorosła osoba i
a) przejść na dietę i zacząć treningi
b) powiedzieć partnerowi, że nie zamierzasz się odchudzac bo masz ważniejsze sprawy
No jak dzieci