Wpis z mikrobloga

W dużym skrócie to #niebieskipasek zwrócił mi dzisiaj delikatnie uwagę, że kiedyś miałam lepszy brzuch ()

Co mam robić? Wymyśliłam kilka opcji:
1. Obrazić się, nie odpisywać na wiadomości, nie odbierać telefonów, a jutro twierdzić, że nic się nie stało.
2. Płakać i powtarzać, że jest mi strasznie przykro, żeby wzbudzić w nim wyrzuty sumienia.
3. Robić brzuszki w tajemnicy i olśnić go za jakiś czas seksi sześciopaczkiem :>

#zwiazki #pytanie #rozowepaski
  • 137
jedz częściej, ale mniejsze porcje.


@grykom: chyba podałeś receptę na tycie(jeśli chodzi o osoby z bardziej siedzącym trybem życia). Mamy 2018 i rady z Claudii nie obowiązują.
Dla wielu, wielu ludzi bardziej sprawdzą się 3 posiłki i pomiędzy tylko płyny (woda, herbata, żadne soki, cola light też nie) i większa przerwa między kolacją a śniadaniem.
Dodatkowe profity to: po przyzwyczajeniu nie ma takich napadów głodu, wręcz się myśli- moge zjeśc kolejny
@emilkos8 a może po prostu się aż tak nie przejmować
Wiem sama jak to boli i tak czy siak będziesz to miała z tyłu głowy, ale możesz teraz albo nic nie robić, albo zastanowić się czy faktycznie ma rację i wtedy sama dla siebie spróbować minimalnie popracować ;)