Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski chciałem kupić swojej różowej jakieś stringi w prezencie (w sumie to pewnie ja ucieszę się z tego prezentu bardziej niż ona ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale zastanawiam się czy to w ogóle jest wygodne, ewentualnie na co zwracać uwagę przy wyborze? Interesuje mnie wasza opinia bo wiem jak to jest w sklepie, wcisną wszystko byle by hajs się zgadzał, help!

#pytanie
  • 13
@umcyk: @powaznyczlowiek: ja #!$%@?, nic nie wnosicie do tematu ale do komentowania to pierwsi, możecie te swoje opinie wsadzić sobie głęboko i zająć się waleniem do chińskich bajek, #!$%@? mnie już to, że nie można się o nic zapytać bo za każdym razem leci na Ciebie grad pocisków jaki to jesteś #!$%@?, won do szkoły gimby
@czternastaczydziesci są wygodne :) jeśli ona w takich nie chodzi to polecam wziąć bardziej w kroju brazylianow jak całkiem cienkich stringów. Koronkowe będą super, najlepiej żeby nie miały grubych szwów. Możesz też spróbować takich jak np ma intimissimi czyli koronka z mikrofibrą. Nie ma nic wygodniejszego od tego :D