Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, wczoraj odbyła się walka Tyson - Ngannou, praktycznie nie widze o tym wpisów, za to z 800 wpisów o jakiś patusach.
NIE PISZCIE MI KURA, że w tych #!$%@? pato mma chodzi o sport. Jak by chodziło o sport walki, to była mowa dziś głównie o walce Tyson-Ng.
Interesując się pato mma i oglądając czy dyskutując o tym, wspieracie patusów nie tylko tutaj, ale i w realu.
Zainteresowanie tym gównem maja juz nawet przedszkolaki, a w podstawówce silniejsi obrażają słabszych w podobnym stylu jak podejrza u pato.
Często piszecie tutaj na wykopie o postępującej idiokracji, ale TO WY ja wpieracie i wy jesteście na to odpowiedzialni.
Jesteście zwykłymi imbecylami i taka jest #!$%@? o was prawda.
Jeszcze jeden z drugim #!$%@?, że przeciez to sport albo rozrywka. Taaaak, #!$%@?, rozrywka dla kogoś kto ma ok 70 IQ.

#famemma #cloutmma #takaprawda #boks #sport
text - Ja #!$%@?ę, wczoraj odbyła się walka Tyson - Ngannou, praktycznie nie widze o ...

źródło: tysonng

Pobierz
  • 36
@text: Jestem wielkim fanem boksu, te walke też ogladałem, ale nie powiesz mi gościu, że boks nie schodzi na psy. Żeby fighter z UFC w pierwszej walce miał walke o pas WBC ? To jest dopiero patologia. Gdzie udział w rankingach przez czarnego ? Nic takiego nie było. Kasa się tylko liczy. Kolejne sprawa walka przed Furym - gość dostał pas lgbt. To nie jest według Ciebie patologia ? Mi sie
via Wykop
  • 3
Tyson to faktycznie tytan intelektu

@mikeywwa:
I tylko pokazujesz jak odbierasz sport, czyli wcale. Pato mma was nauczyło, że nie liczy się to, że ktos walczy o to, by pokazać kto jest najlepszy, tylko kto co powie lub jaki jest.
Przychodzisz w komentarze napisac coś mądrego, ale #!$%@? ci nie wyszło. #!$%@? oglądac patusów i "analizować" co kto mówi. To jedyne "analizy" na jakie cię stać.
via Wykop
  • 0
nie chodzi o sport, chodzi o rozrywkę, sport kazdy ma w dupie

@andrewasos:
Wiem że tłumaczy się to rozrywką, ale to absolutnie najniższych lotów.
Przecież tam są menele i największe ścieki intelektualne. Tłumaczenie tego rozrywką to jest dla mnie komiczne. Gdyby ludzie w TV lub YT wpychali sobie gówno do buzi, tez byście to tłumaczyli jako rozrywkę?
No niby tak, ale to na serio trzeba byc na poziomie tych osób, jakie
@text: chlopie, masz jakiś problem, że świat jest jaki jest to idź narzekać gdzieś, gdzie Cie ktos wezmie na poważnie, nie na portalu z patologicznymi wpisami i śmiesznymi obrazkami
Chcesz zmienić świat, to na pewno nie na wykopie