Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

żeby było wiadomo o jakie "odstępstwo od normy" chodzi.


@nacpanazielonka: to kijowe zdjecie, bo te nie są przepiękne, ale są ok, na młodej kobiecie byłby zdecydowanie w zasięgu "akceptowalne"
Trzeba było znaleźć takie plaszczate zwisy palaczki.

Anyway jeżeli jest osobą którą naprawdę chcę mieć przy sobie to mówię trudno. Ale jeżeli jest "po prostu ok" potencjalną partnerką to pewnie sie wycofam. Jeżeli będzie źle, bo picrel mi pasuje.
@nacpanazielonka: Miałem do czynienia z piersiami 70A do 80G. Wszystkie były cudowne i wspaniałe, bo są tym co odróżnia was kobietki od nas mężczyzn. To wasza duma i ozdoba, choćby nie wiem jakie miały cechy i wygląd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nacpanazielonka: Zadawanie takich pytań w internecie jest po prostu głupie. Każdy przed kim stawiasz racjonalny wybór, wybierze lepsze, bo tak skonstruowana jest ludzka psychika. Tyle, że w formie pytanie-odpowiedź to taki suchy wybór, pozbawiony kontekstu. Zważ, że w realnym życiu kierują nami też zdarzenia losowe, czy emocje.
Na ulicy codziennie widujesz nawet bardzo mało atrakcyjnych ludzi w związkach. Logiczne, że w takich tematach praktycznie nie udzielają się partnerzy osób z danym
@nacpanazielonka: Jeżeli gość traktuje dziewczynę poważnie i widzi w niej potencjalną partnerkę na dłużej, to przejmowanie się jej cyckami jest co najmniej pozbawione logiki. Takie fajne, jędrne, "idealne" będą max parę lat. Prędzej czy później każde będą wisiały, prędzej jeżeli w grę wchodzi założenie rodziny.
Ok, pewnie fajniej jest zaczynać z taką idealną pod każdym względem, ale może się wtedy też okazać, że się w ogóle nie zacznie...
IMO długoterminowo dużo