Wpis z mikrobloga

Halo halo mam #pytanie a konkretnie to o #cycki
Jestem dziewczynka, czytam te wszystkie kosmopolitany, dżoje, biegam po forach dla loch i innych pudelkach, gdzie z komentarzy wyczytałam dzis ze Gosia rozenek robi zle pozwalając na to by było widac jej #sutki
Samo to ze to Gosia rozenek gowno mnie obchodzi, czytam zeby sie rozerwać, ale od dwóch lat z rzędu robie dla dziewczynek akcje "ostatni dzien wakacji bez stanika" (i w sumie zachęcam każda do nie noszenia nie tylko w ten dzien a najlepiej jak najrzadziej - dzięki czemu cycki sa ładne i "pracują" a nie sa sztucznie podtrzymywane przez stanik, dzięki któremu ma sie zwisy na starość, SERIO, poza tym fajnie chyba wyleczyć sobie kompleksy) i mega propsuje cos takiego, przeciez każdy z nas ma sutki i nie ma w tym nic złego - wiecie ze kiedys na instagramie rozegrała sie akcja gdzie dziewczyny wstawiały zdjęcie cycków ale z naklejonymi męskimi sutkami bo inaczej były usuwane? Troche chore, co?
Stad moje pytanie na szybko do niebieskich - lubicie, podoba wam sie, czy #sideboob tez jest w porzasiu, liczę na miła odpowiedz i przyjrzenie sie tej kwestii, pozdrawiam i śle buzi

prześwitujące przez koszulkę/sukienke/cokolwiek sutki

  • Bardzo spoko 80.4% (119)
  • Bardzo nie spoko 19.6% (29)

Oddanych głosów: 148

  • 27
@durszlaczek: Jako dojrzały, dorosły człowiek z własną narzeczoną mówię: spoko. Odrobina nonszalancji, erotyzmu i estetyczna seksualność nie jest niczym złym. Jeżeli kobieta ma się czym pochwalić i chce to robić, to nie widzę przeciwwskazań. Ważny jest tylko umiar: czyli na imprezę, albo wypad nad Wisłę to tak, ale na wywiadówkę własnego dziecka już nie. Proste.
@Maciek5000: co ty mowisz - mam chłopa, zaczęliśmy sie umawiać w styczniu dwa lata temu dokładnie - i od poczatku był zaskoczony troche ale jednak baaaaaaaardzo spoko z moim podejściem - i nadal jest, a to super
prześwitujące przez koszulkę/sukienke/cokolwiek sutki


@durszlaczek: #!$%@? mać... znowu ten sam temat. Ciekawe czemu nie ma pinćsetny raz tematu

"E, MIRKI, LUBICIE JEŚC DOBRE JEDZENIE?"

A no tak... bo to denne pytanie.
Tak dziewczyno, faceci nienawidzą patrzeć na cycki. Aż nas skręca z wymiotów jak je widzimy. Dokładnie tak jest.

@bevegelsesmengde: wdziękami plz - A łamane na B, dopiero próbuje przytyć by wrócić do dawnych kształtów, nie świece wymionami jak krowsko tylko wyglądam nawet całkiem elegancko w takim wydaniu - zaleta małych cycków
Fakt faktem z dużymi wyglada to juz nieco bardziej na przesadzone, ale nadal w porzasiu jak sie umie
I tak nic nie usprawiedliwia spoconych creepy typów z łapa w gaciach, sorry
@Reniferus: Zrobiłam to trochę razy, tylko jesteś ślepy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie zamierzam ułatwiać ci zadania i zostawiam cię z takim słodkim niedopowiedzeniem bo wiem ze bedziesz przebierać nożkami z ciekawości i niedojedzenia
@bevegelsesmengde: moze i masz troszkę racji, jednak musisz przyznać ze dziewczyny i tak maja juz troche #!$%@? słabo - musza uważać po zmroku bo kradną, gwałcą, nie moga zostawić piwa na
@bevegelsesmengde: tylko sie zgrywam, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reniferus: jestem całkiem przyjemna, to kłamstwa, nieprawda i konfabulacje
@llllllll: a czemu u własnej dziewczyny albo co lepsze - siostry, co cie obchodzą cyxki siostry? XD a dziewczyna, własna do tego to chyba zajebioza, nie wiem, nie znam sie, zawsze lubiłam gdy umawiałam sie z dziewczyna ktora bez zbędnego #!$%@? sie na luzie wychodziła bez drutów
@durszlaczek: bo jak mi dziewczyna będzie chciała pokazać cycki to może to zrobić w domu. Nie musi ich pokazywać całemu światu.
Co mnie obchodzą cycki siostry? No właśnie #!$%@? nic! Kompletnie nic i właśnie dlatego nie chcę mieć z nimi do czynienia.
@durszlaczek: Nie słuchaj tych niedojrzałych pseudo-idealistów. Co za różnica czy u obcej kobiety, czy u własnej, czy u siostry? Jest to pewien wybór estetyczny, podejmowany świadomie przez kobietę i tyle. Czasy wiktoriańskie minęły już jakiś czas temu - najważniejsza jest autorefleksja. Chcesz ujawnić sutki i uważasz, że okoliczność jest odpowiednia... to to zrób.