Wpis z mikrobloga

Ja trochę jestem zawiedziony organizacją tego co się dzieje nad #wisla, jest tam tysiące ludzi, a ze strony miasta nie jest to wszystko ogarniete:
1. nad wisłą nie widziałem ani jednego policjanta. Jedyny patrol straży miejskiej stał natomiast przy benzynówce xD to oni są dla mieszkańców czy dla prywatnych biznesów?
2. śmieci są, bo nie ma koszy. Zobaczcie na zdjęcia - wszędzie te kosze są przepełnione, jest też góra śmieci dookoła która się później turla/wiatr zwiewa i robi to dodatkowy syf. Brak segregacji i skupu butelek.

#warszawa
  • 8
@dzeksondzekson:
Po pierwsze nie od wczoraj, po drugie to ze to wcześniej przez jakiś czas nie było legalne albo nie miało sprecyzowanego statusu nie oznacza ze nie mogą tam niczego robić. Miasto jest dla ludzi, wiec powinni sie do tego dostosowac
@hbohd: Jadąc rowerem wzdłuż Poniatówki byłem parę razy zaczepiany przez pijane grupki. Grubo przed zachodem słońca. W przejściach podziemnych przy Wisłostradzie na wysokości Starówki często można wyczuć swąd trawy. Parkowanie w okolicach obu brzegów to dramat. Istnieje kilka wąskich gardeł, w których tłum jest zbyt duży aby było bezpiecznie. Nie wierzę, że skejci bawiący się na schodach na północ od CNK nikogo jeszcze nie potrącili.