Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem 21 miejsc, które warto odwiedzić w Świętokrzyskim - pomysł na weekendowy wyjazd

Świętokrzyskie to bardzo ciekawy i dość nieodkryty region. Nie ma tu zbyt wielu turystów, dzięki czemu jest to fajna opcja dla tych, którzy nie lubią tłumów. Część z Was może znać niektóre miejsca z artykułów, które już wcześniej znajdowały się na głównej oraz z mirkobloga gdzie opisywałem je w ramach serii #odkryjswietokrzyskie.

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was interesujący i zachęci Was do tego aby odwiedzić moje rodzinne strony. Może ktoś nie ma jeszcze planów na nadchodzącą majówkę?

Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Pobierz MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem 21 miejsc, które warto od...
źródło: comment_UJ8s2CbWTN3XSAeiY9xE9hul6Ao1QcFJ.jpg

Czy byłeś kiedyś turystycznie w Świętokrzyskim?

  • Tak 34.2% (794)
  • Nie 52.9% (1228)
  • Nie wiem / nie pamiętam 6.9% (161)
  • Sprawdzam wynik 5.9% (137)

Oddanych głosów: 2320

  • 40
@MG78: od dziecka jeżdżę w okolice Stradowa, bo mam tam rodzinę - zawsze piesza wędrówka na "zamczysko" (tak nazywaliśmy to miejsce) miała w sobie to coś :) I ten wyścig, kto pierwszy dotknie krzyża... :)

Kiedyś chcieliśmy jedną noc spędzić pod namiotami w środku grodziska - nie wiesz czy byłoby to legalne?