Wpis z mikrobloga

W końcu po 1,5 roku, bez żadnych zmian ( chodzi o wygląd), postanowiłem na terapii coś zmienić. Dzisiaj się ogoliłem, bo zarosłem gorzej niż menel w wieku 16 lat. Na dniach mam zamiar, wybrać się do fryzjera i coś z włosami zrobić. Ahh ta depresja i stany lękowe, człowiek zakocha się w dziewczynie, zostanie wyśmiany, zacznie po raz pierwszy okaleczać się żyletką i powtórzy tak jeszcze trzy razy ale z innych powodów.Pamiętam, to było 26 kwietnia 2017r. moje urodziny, dzień ważniejszy dla mnie, załamanie nerwowe na pograniczu, pamiętam a najbliższa ci osoba, zawodzi cię i ci głupiego NAJLEPSZEGO nie napisze, bo woli w wieku 13 lat skołować alkohol i fajeczki na MAJÓWKĘ. Bardzo bolało mnie, i chyba wtedy się przelało i depresja w 100% dała znać bo od tego momentu miałem ciągle myśli samobójcze oraz kilka prób.... Może uda mi się wyjść z #depresja oraz #przegryw. Może ta zmiana, nic nie zmieni? Czas pokaże, ale wiem że nigdy tak nie zaufam dziewczynie poznanej przez internet. #samobojstwo #gownowpis #zmiany #gt8621
  • 4