Wpis z mikrobloga

Jako, że mój już blisko 20-letni rower z komunii pod koniec zeszłego sezonu zaczął się w końcu rozsypywać (był to całkiem udany zakup). Czas więc na coś nowego. Jeżdżę raczej mocno rekreacyjnie,a trasy to tak 50:50 asfalt i leśne ścieżki toteż wybór padł na rower crossowy. Budżet jakim dysponuję to przedział 2500-3000,- przy czym pewnie można go delikatnie nagiąć, bo mam znajomego, który handluje rowerami, więc pewnie uda się dostać fajną cenę.
Po głowie chodzą mi takie modele:
- Merida Crossway 300 2018
- Kross Evado 6.0 2017
- Kross Evado 6.0 2018
- Giant ROAM 1 Disc 2017
- Giant ROAM 2 Disc 2018
- Specilized CROSSTRAIL SPORT 2018
Najbardziej skłaniam ku Giantowi Roam 1 z zeszłego roku, ale nie wiem czy uda się go jeszcze dostać. Doradzicie coś? Ewentualnie może macie jakieś inne propozycje?
#rower #rowery
  • 9
@majeranek: zależy kto co lubi, ja nim jeżdżę do pracy + po lasach itp. i mi się sprawdza (chodź może teraz bym szukał czego z przełożeniem 1x11). Jedyna wada którą może denerwoać to trzeba uważać na krawężniki. jak za wysoki to zahaczy.
@seta1991: 1x11 to nie przełożenie, to liczba kombinacji (która niekoniecznie przekłada się na przełożenie :) ). Możesz mieć różne przełożenia w kombinacji 1x11.