Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś powie, czy wszędzie u nas tak jest? Od lat w mojej przychodni to samo: próbuję się zapisać do lekarza, od pół godziny dzwonię z dwóch komórek na dwa telefony przychodni i albo zajęte, albo nikt nie odbiera. A szczyt wszystkiego jak mi się kiedyś zdarzało, że stara prukwa podnosi słuchawkę i od razu odkłada.

Patrzę teraz w google, że oceny na google 1,6/5 gwiazdki i wszyscy się skarżą na to samo. Może jest jakaś normalna przychodnia na Jeżycach, albo Winogradach?

#poznan #zalesie #lekarz
  • 12
@Warwick

Prawie wszędzie tak jest, u mnie totalna patoligia - potrafią siedzieć i rozmawiać, a telefon się grzeje, jeszcze sobie wymyśliły że nie ma rejestracji przez telefon i trzeba być osobiście. Czeka się od 6-7 rana, aby usłyszeć że ma się wizytę na godzinę 14:00. Jak ktoś ma daleko do domu to nie wie, czy czekać, łazic po mieście, czy wracać do domu, aby chwile posiedzieć i wrócić do przychodni. Przyjdzie się
@HaloHet

eeee polecam luxmed dzwonię i mam wizytę tego samego dnia. Kosztuje to 100 zlotyk czyli nie pieniądz wielki a szanuje swoj czas.


Zależy od sytuacji, jak ktoś ma chorobę przewlekłą, jakieś leki gdzie potrzebna jest kontrola lekarza, czy badania po których musi wracać i robić nowe w poszukiwaniu przyczyny to niech to będą z 4 wizyty w miesiącu i już jest 400 zł + stracony czas np w pracy + leki
@Gasquet: Siedzę za granica. Nic nie płace w Polsce. Tak wyszło ale to bardzo dobre rozwiązanie dla mnie. Jak pracowałam w Polsce to tez korzystałam tylko z prywaty i to mowdzy innymi jest powód dla którego sie orenioslam z biznesem za granice.
@Warwick: to się ciesz że chociaż odebrali raz, w mojej przychodni jest tak, że telefon niby jest, ale dosłownie nigdy nie odbierają, do tego jest jakiś #!$%@? system numerów, a mają ich tak bardzo dużo, że przyjdziesz 10 minut po otwarciu to już nie ma żadnych numerów na caly #!$%@? dzień. Potem stoi pod drzwiami pół godziny przed otwarciem kolejka na 30 chorych osób i #!$%@? że na zewnątrz - 10
@Warwick Troche dalej, bo Piatkowo, ale polecam Nova-Med na Chrobrego. Nie ma zadnej idiotyczej rejestracji przez telefon o 6 rano, przychodzisz w godzinach pracy lekarza (moze ze przypal i nagla sprawa, to kieruja Cie do innego, ktory aktualnie jest w przychodni) i ustawiasz sie w kolejce. Nawet zimą w poniedzialek rano nigdy ja, ani niebieski nie czekalismy dluzej niz pol godziny (zazwyczaj 10-15 min). Zlecenia na leki ktore przyjmujesz stale wysylasz mailem