Wpis z mikrobloga

@Wypok2: ceneo.pl

Akurat odnośnie gier to zazwyczaj po premierze cena jest wszędzie podobna, jednak biorąc pod uwagę jakie chore marże empik narzuca na książki i muzykę zawsze każdemu odradzam zakup tam.
  • Odpowiedz
  • 27
Ale wiecie, że przeliczanie wiecznie wszystkiego na piniondze to cebulactwo? Dziewczyna mu zrobiła niespodziankę, myślała o nim, stara się go czymś uszczęśliwić, facet zadowolony jaką ma fajną, równą babkę, wieczorem może jakieś miłe chwile, pogra sobie w grę i zapamięta tę chwilę na długo. No i ch.. że przepłacona? Wszystkiego za pieniądze nie kupisz. A jeśli go laska kiedyś rzuci, to przynajmniej patrząc na to pudełko z grą będzie mu się łatwiej
  • Odpowiedz
@D3nat: akurat w Empiku masz promo na God of War z karta Empik i wychodzi jakieś 20-30 zł taniej niż u konkurencji. No i dostajesz grę od ręki ;)
  • Odpowiedz
Męczące jest to cebulactwo na wykopie. Mam kaprys kupić sobie grę, którą zauważyłem na wystawie w Empiku? Wchodzę i kupuję. Spodobają mi się perfumy w Douglasie? Kupuję na miejscu. Niektórym szkoda czasu na przeszukiwanie internetu by znaleźć gierkę (lub cokolwiek) trochę taniej. Parędziesiąt złotych to nie są duże kwoty. Ludzie szanujcie się i swój czas.
OP napisał, że ma fajną dziewczynę która pamięta o nim i chce mu sprawić frajdę i już
  • Odpowiedz
@QbasX: z tym od ręki to bym uważał, jak ostatnio kupiłem coś w pudełku to musiałem i tak pobierać aktualizacje, która ważyła prawie tyle co gra :-)
  • Odpowiedz