Wpis z mikrobloga

Po odblokowaniu ekranu w #lumia640, zamiast menu z kafelkami, pojawia się czarny ekran, jak na poniższym screenie. Gdy przytrzymam guzik "strzałka w lewo", to zamiast listy aplikacji, pojawia się szary ekran. Przy zmianie głośności udaje się rozwinąć menu z góry ekranu, ale też jest ono zepsute - w powiadomieniach pokazuje się pozycja 5B04B775-356B-4AA0-AAF8.

Zmiana głośności działa. Jest karta SIM, ale telefon jej nie widzi - tylko połączenia alarmowe. Przyciski "aparat" i "wszystkie ustawienia" nie reagują.

Da się to jakoś naprawić bez resetowania telefonu do ustawień fabrycznych?

Ewentualnie, jak zgrać notatki z #onenote i listę rozpoznanych piosenek z #shazam?

#telefony #smartfon #lumia #windowsphone
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
norur - Po odblokowaniu ekranu w #lumia640, zamiast menu z kafelkami, pojawia się cza...

źródło: comment_PiIxGpSGYQB9c3kAJzLq6WOB4UIV6F3c.jpg

Pobierz
  • 12
@norur Przy dodaniu tagów przy edycji nie pokazują się one w powiadomieniach, radziłbym założyć Ci nowy wpis. Ewentualnie poszukaj w necie jaką kombinacją klawiszy robi się reset
Wiem, że trywialne, ale próbowałeś włączyć i wyłączyć


@calezyciejedennick: Oczywiście. Wyjmowałem też baterię i próbowałem bez karty SIM.

aktualizuj do w10


@MaddoxX1911: Program Windows Device Recovery Tool twierdzi, że mam już najnowszą wersję oprogramowania.

Ewentualnie poszukaj w necie jaką kombinacją klawiszy robi się reset


@calezyciejedennick: Mówisz o przywróceniu ustawień fabrycznych, tj. skasowaniu wszystkich moich danych?
@norur: masz w10 tak? Jeżeli tak to wszystkie dane powinny na bieżąco zapisywać Ci się w chmurze (Bynajmniej ja tak miałem gdy byłem beta testerem)
@norur Nie, nie, myślałem, że generalnie jest problem z restartem, nie wiedziałem, że mają wyjmowalne baterie. Z tego co pamiętam to jest program do połączenia z komputera z telefonem (nazwy niestety nie pamiętam, dawno już nie mam WP) . Sprawdź jeszcze czy wszystkie dane nie zarzuciły Ci się na onedrive