Wpis z mikrobloga

@cisse: zjedz sobie pożywne, lekkie śniadanie i wypij więcej wody/płynów, donacja pójdzie sprawniej.
Możesz sobie też wczesniej ugotować barszcz, żeby po donacji uzupełnić żelazo :) a co do samochodu - niektorzy po oddaniu krwi robią się senni. Może pierwszy raz jedz innym środkiem transportu i sprawdzisz, jak zareagujesz?
@cisse: sprawdź na stronie RCKiK jak się przygotować do oddania krwi (co jeść, czego nie) i zarezerwuj sobie sporo czasu, tak żebyś w razie czego odpoczął po pobraniu a nie musiał z fotela wsiadać za kółko.
@cisse: od biedy 5km to godzina spaceru :) o ile jest droga dla pieszych :)
A, jesli chcesz dzień wolny z pracy., to pamiętaj, żeby od razu poprosic o zaświadczenie :)
@Pan_Bober
@agaja
Właśnie uprzedziłem już szefa że może mnie nie być bo idę na pobranie więc z czasem spokojnie bo będzie cały dzień.
Myślałem że zaświadczenie dają z automatu ale będę pamiętał żeby poprosić. Dzięki.
Jeszcze takie pytanie. Mogę sobie dzisiaj normalnie poćwiczyć czy sobie opuścić temat dzisiaj?
@cisse: a z ćwiczeniami nie wiem, ale myślę że przeciwwskazan raczej być nie powinno. Wstrzymalabym się po donacji.

A zaświadczenie nie każdy wybiera, wiec dlatego trzeba samemu poprosic (choć czasem się pytaja - ale samemu tez trzeba o tym pamiętać).