Wpis z mikrobloga

Bążur ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z racji nabycia mieszkania ze współmałżem poszukuję inspiracji. Czego brakuje Wam w waszych domach/mieszkaniach? Jakieś fajne gadżety i tipy ułatwiające życie codzienne/ sprzątanie? Jeśli chodzi o porządek to sama myślałam o takich bajeranckich podkładkach pod lodówkę by móc ją bez problemu wysuwać co jakiś czas. I może jakieś wygłuszające pod pralkę.
Polećcie coś, najchętniej nie za miliony monet (ʘʘ)
  • 84
@Kotouak właśnie, muszę portret papieżaka zamówic ( ͡º ͜ʖ͡º) Albo chociaż jakiś kalendarz z papajem. Jak już mieszkać na swoim to jak katolik a nie bezbożnik ( ͡º ͜ʖ͡º)
Półek na ozdoby nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko później że szmatką trzeba latać bo się kurzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WenerowaAngela:
1. Lepszego zadaszenia jak idę do garaży albo pojemników z recyclingiem. Teraz momentami muszę moknąć.
2. Oranżerii (lepszej)
3. Home Assistant (będzie, jest częściowo przygotowany)
4. Kuchenkę gazową właśnie montuję, bo przerwy w dostawie prądu zimą wkurzają żonę. Baterię też zamontuję.
5. Wieszaki w na drobne narzędzia w przedpokoju technicznym (nie głównym!) - w tym odkurzacz, ciuchy robocze etc.
6. Jestem bardzo zadowolony ze "niby-stolika" bez nóżek które by stały
@WenerowaAngela:

* Rozdrabniacz podzlewowy - resztki z talerzy, obierki itp. spłukujesz bezpośrednio w zlewie, nie trzeba otwierać śmietnika (często brudnymi rękoma), 2 razy mniej śmieci do wynoszenia i nic nie gnije w śmietniku.
* Suszarka do prania - poza oczywistą wygodą i oszczędnością czasu (można wyprać kilka pralek prania jedna po drugiej), skutecznie usuwa też sierść kotów z prania.

Dla mnie obecnie must have.