Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy
Murki jakie znacie "psikusy" komputerowe? Ktoś z biura regularnie włącza mi aby najechanie myszką aktywowało okno i przerzuca je na wierzch. Chce się zemścić czymś równie irytującym ale subtelnym.
Usunięcie drugiego języka wprowadzania, zmiana czułości myszy już za mną.
Nie mam uprawnień admina.
  • 31
  • Odpowiedz
  • 11
@Litosciwy_Dyktator robisz screen pulpitu z ikonami, ustawiasz go na tlo. Potem wszystkie skroty pakujesz do folderu a folder ustawiasz jako ukryty. Ew je poprostu przenieś w folderze do program files czy cos. A potem patrz jak ktos kilka w tapete i sie wkurza ze nie działa.
  • Odpowiedz
@Litosciwy_Dyktator: moje ulubione ultimate combo:

1.screenshot pulpitu, obracasz go o 180 stopni
2.ustawiasz go jako tapetę
3.prawym na pulpit - >widok-> odznaczasz "pokaż ikony pulpitu"
4. ctrl+alt+ strzałka w dół (jeśli nic się nie zmienia, to prawym na pulpicie-> rozdzielczość ekranu-> pozioma(odwrócona))

5.bonus: zanim obrócisz ekran, odwróć kierunki ruchu myszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Litosciwy_Dyktator: zrób screena ekranu, ustaw jako tapete i wyłącz proces explorer.exe

pobierz macro, zaprogramuj je aby przy wciśnięciu jakiejś kombinacji klawiszowej, z głośników wydobywał się głośny jęk kobiecy xD
  • Odpowiedz
@Litosciwy_Dyktator: obroc ekran o 180 stopni, zrob screenshot z ikonami, usun wszystkie ikony, znow obrot o 180 stopni, zmien tapete na screenshot (docelowo monitor ma byc do gory nogami ale tapeta ma sprawiac wrazenie ze jest normalnie), ustaw DPI myszki na minimalne, ukryj gdzieś pasek start, wyłącz przycisk windows.

Powinno wyeliminować gościa na jakiś czas
  • Odpowiedz