Wpis z mikrobloga

Mam taki porblem,

Probuje wykupic premium dla studenta.

Przeslalem dokument potwierdzajacy ze jestem studentem, SheerID wydalo pozytywna odpowiedz.
Z konta bankowego pobralo 9,99 po jedenym dniu srodki wracaja na konto bankowe.
Probuje proces od nowa wprowadzam numer karty itd. znowu przekierowuje mnie na SheerID tu niestety dostaje juz odpowiedz ze usluga zostala wykorzystana(no ale ok, przeciez wczesniej potwierdzili ze jestem studentem) Odpalam konto bankowe kwota 9,99 znowu zostala pobrana, konta premium jak nie bylo tak nie ma.

Kolejnego dnia wszystko zaczyna sie od nowa. Zwrot pobranej kwoty...
Ktos ma jakis pomysl o co tu chodzi? Jak to rozwiazac?

#spotify
  • 11
@frogi16: @ZdenerwowanyBialorusin: No tak czy siak chcialem napisac do supporta bo to co sie #!$%@? to ja jakies jaja. Dzwonilem do banku wszystkie uslgi co do cyklicznosci platnosci, 3D secure wlaczone wiec wydaje mi sie ze wina stoi po stronie Spotify.
Myslalem ze ktos moze spotkal sie z podobnym problemem.
@morderca_mordercow: Dostalem taka wiadomosc:

Udało nam się potwierdzić Twoją obecność na liście uczniów/studentów dopuszczonych do programu szkół, co oznacza, że możesz aktywować Spotify Premium dla studentów kilkoma kliknięciami myszki. Wróć do Spotify i dokończ zakup


Pozniej tylko mialem wyswietlony komunikat o potwierdzeniu przez SheerID i tyle.
@morderca_mordercow: Ok juz widze w czym problem. Pokazywanie obrazow od nadawcy. Gdy mialem to wylaczone byl tylko sam komunikat bez tego zielonego baneru... Tylko nie wiem czemu znowu mnie przekierowuje do podania numeru karty