Wpis z mikrobloga

Ale jaja XD ojciec dziś brał na swój telefon nową umowę xD chciał podpisać ale pani mówi że niestety nie ma takiej możliwości. No to pyta, czemu nie ma.


Chcieli, żeby im to zapłacić i wtedy będzie mógł XD tate oczywiście mądry, kazał im w skrócie #!$%@? tylko grzecznie. Przecież to już dawno się przedawniło, nawet jak było XD nigdy o nic się nie upominali, o żadne 220 zł z 2000 roku. Mogą sobie tak o po 18 latach żądać kasy? Nie było żadnego poleconego co 3 lata #prawo #tmobile
  • 7
@twinzpl: mogą niechciec popisać nowej umowy bez podania przyczyny z tego co się orientuje. Nie wiem czy nie ma dodatkowych ALE w twojej sytuacji zwłaszcza że podali jakiś powód.

Wgl znając tę firmę to może być czasem dług kogo innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) udowodnili to jakoś oprócz paluchem na monitorze?
do mnie kiedyś dzwonił dział windykacji Cyfrowy Polsat krzycząc jak mi nie wstyd dług mieć. dwa lata po umowie. powiedziałem żeby się po pierwsze uspokoił i mi nic nie insynuował, a po wtóre wyklarował o co chodzi. no i co się okazało? po umowie zostało UWAGA! słownie DWA ZŁOTE za jakieś vod czy inne gówno. Pan gdy powiedział kwotę, to jakby naglę zmienił ton. Powiedziałem mu że są nie poważni i że