Wpis z mikrobloga

@wieniu: Jestem przekonany, że odwzorowania kuli na płaszczyźnie były w programie nauczania. Nie dałbym tylko głowy, czy w gimnazjum, czy w szkole średniej. No i do tego chociaż rzut oka na globus powinien skutkować sceptycznym podejściem do oceniania powierzchni na podstawie odwzorowania Merkatora. No, ale jak to w polskiej szkole. Często jeśli globus jest to na wysokiej półce, czy szafie żeby ktoś przypadkiem nie popsuł.

Z jednej strony heheszkuję, bo filmiki
@Jan_K: W programie nauczania to moze byc wszystko, to wcale nie znaczy, ze program jest realizowany. Ja jednak lepiej sie o tym nie bede wypowiadal bo przez system szkolnictwa sie tylko przeslizgnalem. Byla to dla mnie istna mordega. Stanowczo wole sie czegos nauczyc robiac to niz tylko o tym czytajac.
W kazdym razie, popieram promowanie wiedzy, moze komus sie to przyda - na przyklad takim ludziom jak ja co w szkole
Jestem przekonany, że odwzorowania kuli na płaszczyźnie były w programie nauczania. Nie dałbym tylko głowy, czy w gimnazjum, czy w szkole średniej.


@Jan_K: W czwartej klasie podstawówki na geografii w 1996 r.
Jestem przekonany, że odwzorowania kuli na płaszczyźnie były w programie nauczania. Nie dałbym tylko głowy, czy w gimnazjum, czy w szkole średniej.


@Jan_K: Przecież od dawna wiadomo że ziemia jest płaska więc mówienie o jakimś odwzorowaniu kuli ma tylko na celu zafałszowanie niewygodnych faktów. OP też powinien się doedukować, poniżej prawdziwa mapa
Pobierz kyloe - > Jestem przekonany, że odwzorowania kuli na płaszczyźnie były w programie na...
źródło: comment_Tu2k5xzW8Shqajh6irmIq0cnVbpIq594.jpg