Wpis z mikrobloga

To niech pani zdradzi męża i powie czy jest inaczej".


@krulowa: aż się nie chce wierzyć iż lekarz może takie głupoty #!$%@?ć. Rozumiem jak jakieś trolle na wypoku na problemy emocjonalne i depresje radza wyjść z domu i pobiegać ale żeby lekarz coś takiego do pacjenta powiedział przecież jak ktoś ma RiGCz to nawet głupio w internecie do kogoś tak napisać.
@krulowa: jak masz problemy, to przecież porozmawiaj z mężem. Pojedźcie gdzieś na weekend. Zmieńcie coś. Odegrajcie jakieś scenki... Kurde, po co iść z tym do obcej osoby i to jeszcze samemu? To współmałżonek ma być najbliższym przyjacielem i to on pierwszy powinien się dowiedzieć, że chcesz coś zmienić.
@krulowa: do kogo zlozylas skargę. Bo dzisiaj żona uslyszala, że jest wskazanie na zakażenie krążka do podtrzymania płodu ale widziałam że pani robi USG prywatnie także zapraszam też prywatnie założyć krążek
@krulowa byłam kiedyś u ginekologa, który zapytal czy zdradzam partnera, a ja mówię że nie ... A on że dla niego zdrady są, ok, ale muszą być odpowiednie okoliczności :| do tego gadał że powinnam zająć się tym co mi najlepiej wychodzi- rodzeniem dzieci (mam jedno) oraz "jestem wyjątkowa i o tym wiem" oraz że on i jego 17 letnia córka chodzą przy sobie nago :| pozdrawiam pana wasińskiego z ul. Szafrana