Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki spod tagu #budujzwykopem #remontujzwykopem #architektura #wystrojwnetrz ! Ostatnie pół roku włożyłem sporo czasu, pracy, pieniędzy i serca w nowy projekt.Otworzyłem zakład produkcyjny paneli ściennych 3d które to własnoręcznie wykonuje z gipsu. zapraszam do zapoznania się z ofertą Na hasło MIRKO dodatkowy rabat 20% ważny do 07.05 Oczywiście z tej okazji robię #rozdajo i będzie to nowa mikrofalówka o wartości 450 zł. Aby wziąć udział w losowaniu należy zaplusować ten wpis oraz napisać w komentarzu który wzór podoba się najbardziej. Losowanie 03.05 godz. 20. ( jeszcze nie wiem jak ale mam nadzieję że mi w tym pomożecie ) Z góry dziękuję za Wasze ewentualne opinie oraz sugestie na temat produktu oraz strony www
TataHelenki - Siema Mirki i Mirabelki spod tagu #budujzwykopem #remontujzwykopem #arc...

źródło: comment_2ViHDnkZi50JCVXKPCUlc4ig446S67GA.jpg

Pobierz
  • 108
Z góry dziękuję za Wasze ewentualne opinie oraz sugestie na temat produktu oraz strony www


@TataHelenki: to może ja tak ogólnie: wizerunkowo #!$%@?,a szkoda, bo potencjał ogromny.

a tak szczegółowo odnośnie strony - poszliście po namniejszej linii oporu. Strona wygląda jak z 2010 roku. Sekcja z fake opiniami, serio? :)
@TataHelenki: Na tym zdjęciu średnio to wygląda, ale aranżacje na stronie mnie przekonały. Wybrałabym tip-top, forest lub quad. Nie wiem czy zdecydowałabym się na takie rozwiązanie w domu, ale np. w firmie czy restauracji jak najbardziej ;)