Wpis z mikrobloga

#payfair #kryptowaluty No na razie wygląda to wszystko ciekawie. Aczkolwiek start okazał się troszeczkę falstartem a to dlatego że jest sporo tzw małych błędów. Troszeczkę mało profesjonalny start. No ale zaczekam jeszcze do końca miesiąca. Póki co wolumen z powodu błędów - to około 2 dolary za ostatnią dobę xD

Jest to w powijakach ale przetestowałem z kolegą wykonanie transakcji. przebiegła pomyślnie. Sprawa wygląda tak że system łączy kontrahentów anonimowo ze sobą. I Np klient A sprzedaje PFR a klient B kupuje PFR za dolary. Otwiera się okienko w którym ustalamy warunki płatności klient B podaje numer konta np do wpłaty. Ja mu dokonuję wpłaty i on dopiero wtedy akceptuje transakcję. Automatycznie PFR spływa na moje konto z potrąceniem prowizji która trafia do trustnode.

Można np ustalić że spotykamy się pod biedronką. Wówczas idę pod biedronkę klient B daje mi kasę. Wracam do komputera i klikam że dostałem kasę. Klient B otrzymuje automatycznie PFR. bardzo to ciekawie wygląda. Co ciekawe nie da się zainicjować transakcji jeśli klient A nie ma na koncie krypto którą sprzedaje.

W momencie już zainicjowania transakcji blokowane są środki które sprzedaje klient A czyli ten który sprzedaje kryptowalutę. I przechodzi system w tryb oczekiwania aż zaakceptuję ja czyli klient A że dostałem kasę. Jeśli klient B da mi kasę ale ja jako klient A nie kliknę akceptacja - czyli że dostałem kasę. To i tak nie moge go oszukac bo moje krypto sa zablokowane. Bo klient B wraca do domu i klika przycisk escrow i spor rozstrzyga escrow wezel.

w przypadku sporo przyciskamy czerwony przycisk escrow i wtedy debatujemy z escrow uzytkownikiem udowadniajac swoje racje. Kwestia co sie stanie jak nie dojdziemy do porozumienia?

a w załączniku mój zysk :) czyli 0.00000001 ETH oraz grosze z PFR.
#pfr
Amelcio - #payfair #kryptowaluty No na razie wygląda to wszystko ciekawie. Aczkolwiek...

źródło: comment_9zhvAv9Eyb48Mq0KS4Ezezd04UV192l1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz