Wpis z mikrobloga

Czym jest to hobby dla różowegopaska, które będzie uznane przez niebieskiepaski? Muzyka nie, nawet jeśli zglebia każdy jej lvl, seriale nie, nawet jeśli ogarnia wszystkie, lub większość, filmy nie, jeśli umie się wypowiedzieć na temat każdego gatunku, książki nie, bo przecież wszystkie różowe czytają tylko domy nad rozlewiskiem. Może zaimponuje, jak powiem, że zbieram znaczki? O to chodzi? Czy muszę #!$%@? salta na snowboardzie, żeby móc nazywać cokolwiek hobby? A może w wolnym czasie mam śpiewać w operze? Czym jest to słynne hobby i jakie hobby mają niebieskie? Może warto się od Was nauczyć, żeby wiedzieć, które hobby uznajecie za wartościowe XD już nie wspomne o tym, że jazda na koniu i tym podobne to źle, bo HEHE KONIARA XD
  • 10
@bohomazy: Rozsądnym hobby dla kobiety jest zainteresowanie polityką, tj. gruntowna analiza teorii korwinistycznych w celu wykazania, że kobieta jest za głupia żeby mieć hobby.

Wtedy niebieskiepaski z portalu wykop uznają, że jest o czym porozmawiać na randce.
@bohomazy: to chyba zależy od niebieskiego, każdy ma inny gust także nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.
Ja bym się cieszył, jakbym mógł czasami wspólnie z różową pogotować, albo jakby umiała grać na jakimś instrumencie :)
@bohomazy rób co lubisz a nie szukaj hobby na siłę żeby się komuś przypodobac.Chodzenie po galeriach to nie jest hobby. Plażing i dyskoteking to nie jest hobby. Resztą chyba ujdzie ale to zależy co kto lubi. Wystarczy miec czasem coś do powiedzenia na dany temat i umieć tym kogoś zaciekawic.
@bohomazy wybieraj sobie hobby na podstawie strony z wysoką zawartością frustratów, którzy krytykują absolutnie wszystko. Co może pójść nie tak? XD

Ja na przykład uznaję #!$%@? się jako pełnoprawne hobby, bo do tego trzeba mieć umiejętności. Niektórzy na przykład nie mają wyobraźni i w połowie takiej sesji zaczną intensywnie myśleć o robocie na przykład.

A cała reszta też spoko, czymś się trzeba zająć czasem, nie musi być to jakoś wybitnie ambitne, aby
@bohomazy: wydaje mi się że to nie chodzi o to co lubisz robić, ale jak o tym mówisz. jeśli Twoim hobby są książki, ktoś zapyta o szczegóły a Ty odpowiesz 'a nie wiem, rurzne' no to wiadomo, klapa ;) po Twoim wpisie śmiało napiszę żebyś olewała dziwnych wykopków.( ͡° ͜ʖ ͡°)