Wpis z mikrobloga

  • 855
Mirki, kiedy to zleciało?

Wszystko pamiętam. Wszystkie afery. Kiedyś to było i w tym wypadku to akurat prawda.
Cudowne to były lata. A moment kiedy odkryłem Mirko - niesamowity.

Chciałbym Wam wszystkim podziękować :) dzięki Wam jestem chodzącą ciekawostką, znam wszystkie najgorsze suchary, a bana w całym życiu miałem tylko tutaj ;)

Organizuję z tej okazji małe #rozdajo
Nintendo Wii, cały zestaw, kilka kontrolerów, jakieś proste gierki, nawet Wii Fit (to Twoja różowa może Ci dupką pokręcić przed TV). Kupiłem PS4 to Wii się kurzy w komórce. Odbiór własny (Warszawa), lub płacisz za wysyłkę. Losowanie jutro o 20:00. Zaplusuj po prostu.

Nie biorą udziału:
- Zielonki
- Hanahala
- Każdy kto brał udział w tym czymś nazywanym "wykop piwo"

#gownowpis #murdoc
murdoc - Mirki, kiedy to zleciało?

Wszystko pamiętam. Wszystkie afery. Kiedyś to był...

źródło: comment_N8MpmTIcidhpQG4BHf7sj3hCTdTfjRNr.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Kiedyś to było i w tym wypadku to akurat prawda.


@murdoc:
Pewnie coś w tym jest.

Zwróć uwagę, że pewnie jest już kilku użytkowników, których jeszcze nie było na świecie kiedy my zakładaliśmy konto na wypoku XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Ziombello to fakt.

Kiedyś machałem ze złości nogami krzycząc, że tu poziom spada. Ale portal po prostu się zmienił ;) teraz to śmieszne obrazki i obrzucanie się gównem, ale przynajmniej jest stabilnie :P
  • Odpowiedz
@WuDwaKa:Jestem maskotką domową i strażnikiem domowego ogniska. Siedzę za ścianą i kruci jestem w innym świecie, murdoc jest tam, a ja tu jestem i mam też kubki malowane zajebiście grube i nie mam koszulki a sukienkę i się śmieje, w szafce mam leczo i dżemory xD
  • Odpowiedz