Wpis z mikrobloga

Gardzę ludźmi którzy #!$%@?ą tylko rcki bo nie mają dostępu do normalnych narkotyków. Jak czytam przykładowo różowe forum (jak to ktoś nazwał) to mi serce się kraja. Wraki ładują w siebie dosłownie wszystko byleby tylko hehe #!$%@? była. Jakieś miksy hexenu/klefa z 1p-lsd itd.
Albo wymieniają się opiniami nt. maczanek które nałogowo palą xD
Czemu niektórzy robią z siebie szczury laboratoryjne? Przecież zwykłe narkotyki mają przebadane skutki uboczne i nie są wcale trudno dostępne.
Nie demonizuję wszystkich rc, jednak niektóre to wyjątkowe ścierwo.
#narkotykizawszespoko
  • 12
@arsen-kabacinski: to ktoś w 2018 kupuje od seby coś innego niż weed? internet daje nieograniczone możliwości.
@bluberr: no i #!$%@? że legalne. przecież na rynku obecnych rc to nawet nie ma nic ciekawego. 4cmc, 3cmc i reszta bieda ketonów to #!$%@? żart (ta, nawet próbowałem). opio nawet nie komentuję bo jak ktoś chce się bawić w pochodne fenta to niech lepiej zamówi już śmieciarkę. co tam jeszcze jest? maczanki? xD
@sebagohamalysz: Niektóre rc są spoko, nie przesadzaj. Nie dostaniesz w małych miastach siupy, która może się równać z 2-FMA. Ale ludzie którzy nie potrafią sobie piguły ogarnąć i #!$%@?ą jakieś dziwne miksy by tylko zbliżyć się do takich efektów to faktycznie nieporozumienie.
@sebagohamalysz ale w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niektórzy jak np ja nie licząc zioła nie próbowali typowych twardych narkotyków, nie mam żadnego ciśnienia na kupno czegoś z ulicy, jeżeli ktoś zaufany poczęstuje to wezmę jak będzie okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no właśnie, okazja, skoro lubię sobie pozamulać w domu po klefie i na chwilę obecną mi się podoba jego działanie to
@ciezka_rozkmina: mówię, że niektóre są ok. ta cała frustracja mi się wzięła po przeczytaniu komentarzy w pewnym filmie z kanału "wiem co ćpiem". w skrócie autor prosił o napisanie o jakich substancjach chcieliby film. a tam w komentarzach nasrane: hehe xanax, acodin, 4cmc (xD). po prostu zdałem sobie sprawę jak dużo jest tych gimbo-ćpunów którzy chcą się naćpać byle czym, ale mają kupę w majtkach jak pomyślą o nielegalu xD
ludzie