Wpis z mikrobloga

#zuzel
Tok myślenia rządzących aktualnie klubem, któremu kibicuję od 23 lat mnie przerasta.
- Zakontraktuj Fricke'a i Kurtza, ani razu ich nie wypuść na tor, za to wypuść z klubu
- Po nieudanym sezonie pozbądź się ambitnego Jensena i wychowanka Miedzińskiego
- Gadaj coś o odmłodzeniu drużyny, po czym zakontraktuj trzech dziadów, z których każdy już jeździł dla tego klubu i każdy zawiódł
- Odpraw też Walaska który uratował ekstraligę, bo po co Polacy... wrrróć - Polak i Norweg z polskim paszportem - mają walczyć o skład
- Pierwszy z podstawowych juniorów nie znalazłby się w składzie macierzystego klubu, a drugi jeździ tylko dlatego, że starzy mu kiedyś kupili motocykl
- Uczyń menadżerem pajaca bez pomysłu na prowadzenie drużyny
- Jack Holder na wyjazdach niech głównie siedzi na ławie, bo jeszcze by poznał jakiś obcy tor
Co może pójść nie tak?
  • 17
@Daymare Ty, ale Kaczmarka to nie hejtuj, bo ratuje Wam honor i resztki godności.

Nieprawda, że nie znalazłby się w składzie macierzystego klubu, bo miał walczyć z Kuberą i Smektałą, więc - żeby mieć więcej jazdy - wyściubił nosa za klub i szukał szczęścia u Was. Po rękach powinniście całować, bo jako jedyny reprezentuje póki co w miarę równy poziom.
@MojStaryJestFananatykiemSkokow: W tym 2 mecze przegrane u siebie w ostatnich biegach xD. Wtedy były te słynne "emocje", na których podobno wszystkim zależy.
@AgneloMirande: W tym roku drugi Łaguta się nie trafi. Utrzymać to się pewnie utrzymamy, ale nie takie były cele stawiane przed sezonem przed tą drużyną. Swoją drogą przed poprzednim sezonem Termiński P. coś tam gadał o jeździe w finale, jak było wszyscy widzieli :D
@zArteq: A w
@Daymare

Pojedynek u Was z Lesznem też nie jest miarodajny - patrz jak wczoraj w juniorskim Gruchalski posrzpątał na ich torze bardziej utalentowanych rówieśników.

Prawda, że zeszły sezon Kaczmarek miał słabszy, ale wygląda na to, że to jest jedyny zawodnik, który w ostatnim czasie nie zalicza w Toruniu regresu, a wręcz przeciwnie.
@Daymare: Kaczmarek to na ten moment jeden z czterech najlepszych juniorów w lidze i jako jedyny w obecnym składzie nie zawodzi. Mnie najbardziej boli zakontraktowanie Iversena w miejsce Jensena, ten drugi uratował nam ligę i przez cały sezon trzymał najrówniejsza formę.
@ShaunBoswell: Frątczak to duży problem. O ile sam nie wsiądzie na motocykl i nie pojedzie, to jednak on budował ten skład, a teraz wyraźnie widać że nad nim kompletnie nie panuje. W dodatku wygląda na to, że nie ma żadnego autorytetu u zawodników. W meczu z GKM po tym jak zmienił Pawła (skądinąd niesłusznie) został przez niego zbesztany przed kamerą. Wyobrażasz sobie, żeby jakiś zawodnik szkalował w telewizji Cieślaka, Chomskiego czy
@ejrafi: ...a we wczorajszym spotkaniu ustawiał naszych po kątach. Swoją drogą to miłe, że wyszedł do toruńskich kibiców po meczu.

Jeszcze wracając do Kaczmarka, bo trochę nieprecyzyjnie się na początku wyraziłem. Ja się cieszę, że on dla nas jeździ. Mnie boli to, że kiedyś to Toruń słynął ze szkolenia młodzieży i zaopatrywał inne kluby, a teraz sami musimy kupować juniorów i to niekoniecznie tych najlepszych. Bo gdyby w Unii nie było
@Daymare: Szkolenie w tym klubie istnieje jedynie teoretycznie, jakaś nadzieją był Zieliński ale już z Kościechą siedzi w Grudziądzu. Nie mam pojęcia co będzie za rok kiedy Kaczmarek skończy wiek juniora i zostaniemy z IKŚ i Koscielskim XD
@Daymare: Jeśli chodzi o Miedzińskiego to cieszę się, że poszedł się przewietrzyć. Było mu to w mojej ocenie potrzebne. Nie jest tak spięty ma szanse, żeby być jak nie liderem to solidnym zawodnikiem drugiej linii. W Toruniu niestety miałem wrażenie, że co mecz to ściśnięte pośladki i gardło. Plus ma szansę na pracę na własne nazwisko, a nie pogłoski, że jest w klubie przez ojca. Mam mieszane uczucia wobec gościa, mocno
@ejrafi:

co będzie za rok kiedy Kaczmarek skończy wiek juniora

Wolę nawet o tym nie myśleć, będzie tylko płacz i lament. A jeszcze nie tak dawno krążyły plotki o wystawieniu w II lidze drużyny Stali Toruń składającej się z toruńskich juniorów. Pomysł wyborny, ale patrząc na to co jest dziś... Ech... Może lepiej, że ten projekt nie wypalił.

@w_t_d: Śledzę karierę Adriana od samego początku i nie mogę pozbyć się
@Daymare: rozbrat z Miedziakiem miał wyjść obu stronom na dobre, a że na rynku ostał się raptem Holta? Jarek wolał na luzie Leszno, gdzie kasa się będzie zgadzać, a i nie musi ciągnąć wyniku. Pawlicki szybko zdecydował się na Grudziądz, a Gorzów napalił się jak szczerbaty na suchary na Woźniaka i "nagle" okazało się, że alternatyw poza Holtą brak. Z zagranicznych zostawiono wątpliwego Holdera, pewnie bo Jack, więc reszta musi coś
@Daymare: Dobrze prawisz. Ten menager to #!$%@? jakaś porażka. On powinien spajać tą drużyne, trzymać za jaja. A oni ich jeszcze przeprasza jak oni fochy walą. Masakra. Mam nadzieje, że chłopacy jednak sie tam miedzy sobą dogadają i jednak wejdziemy do tych playoff. Tyle gwiazd a taki piach jadą, ehhh.
@HansLanda88:

IMO powinni najpierw ściągnąć Pawlickiego, zostawić Przedpełskiego i Jensena, do tego mimo wszystko brałbym Lindgrena

I to również według mnie byłoby najlepsze rozwiązanie. A z Maxem Fricke błąd był popełniony znacznie wcześniej. Chłopak podpisał pierwszy kontrakt w Toruniu w 2014 r. i od tamtej pory ani razu nie dostał swojej szansy, co według mnie jest skandalem, ale co ja tam wiem. Czy na jego miejscu ktoś by się zdecydował na