Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka dostałem zegarek który strasznie mi się nie podoba. Lubię zegarki, ale ten konkretny (aztorin) konkretnie mi się nie podoba. Sprawdziłem sobie ile jest wart i ile kosztuje w salonie apartu (około 1300zł), zdziwiłem się że jest taki drogi. Problem jest taki że go na 100% nie założę, moim zdaniem nie pasuje dla nastolatka a za równowartość zegarka mógłbym kupić sobie fajne oprawki do okularów i nieco fajnych ciuszków. Nie wiem w sumie co robić bo z jednej strony jest to prezent od chrzestnego, a z drugiej strony wiem że go nigdy nie założę, a za jego równowartość mógłbym kupić sobie rzeczy które są bardziej potrzebne. Jak wygląda sprawa ze zwrotami w sklepie APART?

#gorzkiezale #problemypierwszegoswiata #zegarki #prezent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:

100% nie założę, moim zdaniem nie pasuje dla nastolatka


@AnonimoweMirkoWyznania: a tam, #!$%@?.. pokaż zdjęcie tego zegarka, może nie jest taki zły.. i co to znaczy "nie pasuje do nastolatka"? za rok, może dwa ci się odmieni i założysz.. a zegarka nikt ci nie każe nosić codziennie, jeśli to jakiś elegancki model to się go ubiera do okazji, do garnituru i tak bym go traktował..

a oprawki i ciuchy