Wpis z mikrobloga

@Chudzinx Zależy czego wymagasz.
One były produkowane do 2009 więc rozstrzał cen jest duży. Dobry egzemplarz kupisz już za 5
Jeżdżący za 3.5, często zdarzają się auto dobre technicznie ale brzydkie bo mają przegnite tylne nadkola a to tylko wada estetyczna.
Ja swój kupiłem za 4.100 zadbany ale czas zrobił swoje i ruda zaczyna się pokazywać na nadkolu
@Chudzinx mam 1.6 16v, wiadomix, że demonem prędkości nie jest, ale na autostradach w kilku krajach nie robiłem wstydu i smigalem szybko ( ͡º ͜ʖ͡º) spalanie niskie, ostatnio glownie jezdze po Warszawie i tak 9.5-10l lpg na 100km.
Mam już 4 lata i dopóki nie zezre jej rdza lub nie bedzie pila wiecej oleju niz benzyny to nie planuje zmiany. Kochane autko (
@loczekdk: Jedyne co planuj to żeby nie zagrzać w środku, bo się ugotujecie. A poza tym to fajna rzecz, świetna przygoda, przejeździłem tak ze swoją byłą sporo i było cudnie. W kanciastym Volvo ;) Liczy się przygoda, ale pamiętaj o pierdołach. Chociaż z drugiej strony przy takiej fajnej pogodzie to weź też (jeśli masz) dla pewności namiot. Dużo miejsca nie zajmuje, a możesz zostawić auto na parkingu i się rozwalić w
@loczekdk: byłem tak na 12dni, ale w trochę większym aucie.
Polecam motzno :)
Nie śpij na parkingach czy stacjach - zapłać 30-50zl za kemping (prawie w każdym mieście jakiś jest, a nad morzem to już na pewno) i miej komfort bezpieczeństwa + toaletę pod ręką :)
Powodzenia!
Ps. Zasłonki jak najbardziej polecam zamontować choćby prowizoryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)