Wpis z mikrobloga

@MangoZjem: no patrzac po dzisiejszej aktywnosci... mnie ten online serwis zwisa, z tego co skumalem to komunikacja glosowa w grach przez telefon [sic!], servery i tak po stronie klienta, jedyne co to savy.

Bo natomiast to co @reepo wrzucil czyli brak planow na virtual console, bo ja mam cokolwiek wspolnego z nintendo od pol roku i z checia ogralbym sobie starsze tytuly. M.in. to bylo powodem wyboru switcha, ze w przyszlosci
@PurpleHaze: porównajmy co daje ps+ w tym miesiącu: Jakaś gówogierka na vitę której tytułu nie pamiętam, gra dejwida każe podobno ta słabsza (mi się podobała w sumie, mój ojciec płakał jak przeszedł :P ale olej ten nawias bo nie pasuje do tonu wpisu), rainman legendy
co da switch+? legendy gier, które uratowały gry przed atari - zelda, mario, donki kong
@RedBulik: w ogóle śmieszne jest to oburzenie, nintendo na początku powiedziało, że wprowadzi płatne multi, da parę klasyków w ramach abonamentu i będzie tanie. Dotrzymali słowa, dorzucili backup save'ów bo ludzie prosili ale nadal ludzie są rozczarowani tylko nie wiem dlaczego :)
rainman legendy

@pandapl: Za którego musiałem zapłacić ze 150 ziko, żeby móc go ograć na Switchu ;)

Fajnie, że tanio, ale gracze widząc co oferuje Sony i MS mieli prawo oczekiwać czegoś więcej.
@pandapl: Kurła powinni dawać wszystkie gry z wiiu i wii do tego czat głosowy, rozmowy międzynarodowe, strimowanie na tłiczu, własny serwer pod bloga, wór kartofli, naprawić tym joycony i wprowadzić możliwość instalacji pirackich gier z pendrive.
@PurpleHaze: To trochę zlamiłeś kupując produkt na zasadzie nadziei, gdzie firma nawet tej usługi nie obiecała xD
porównajmy co daje ps+ w tym miesiącu


@pandapl: utrzymanie infrastruktury serwerów dedykowanych, dla wszystkich dostępnych na PS4 gier, utrzymanie infrastruktury pozwalającej na granie w party / chat głosowy, możliwość backupowania save'ów w chmurze dodatkowo oprócz lokalnych backupów (darmowych :^) )

co da switch+


@pandapl: możliwość połączenia się z inną konsolą. aplikację na telefon do chatu, jedyną możliwość backupu save'ów

Gdyby Sony albo MS coś takiego odwaliły od razu cały internet
Pobierz Kw4s - > porównajmy co daje ps+ w tym miesiącu

@pandapl: utrzymanie infrastruktury...
źródło: comment_KcWoYBdRTsb1Hdo8VmmHsZD4ewYSRBHJ.jpg
@pandapl: @Papasanbaba: panowie ale ja nie spodziewalem sie cudow, miodu i orzeszkow za pare zloty miesiecznie. I jak pisalem wyzej, ten system online jest nie dla mnie i nie napalalem sie na buk wie co. Nie gram online w nic.
Ale zeby nie zrobic porzadku z zapisami gier na koncie to jest dramat. Ok moge placic te grosze za zapisy w chmurze, ale no #!$%@? mamy XXI wiek. Oddajesz konsole
@PurpleHaze:

Oddajesz konsole na gwarancje - do widzenia xx godzin grania w zelde, xeno osiagow w mario itd. Serio?

Z tego co pamiętam to jutuberowi, który sobie popsuł konsolę nieoryginalnym dockiem zgrali save na nową konsolę

Mam trochę wrażenie, że gdyby wielkie N nie dodało tych backupów save'ów to w internecie byłaby cisza (po ogłoszeniu było mniej dramy :)) no bo dali to co obiecywali a teraz ludzie tworzą sobie listę
@pandapl: a mnie savey bola, bo mam w domu juz druga konsole i rabbidsy i zelda poszla sie kochac i to ladnych nascie godzin.
I dla mnie od poczatku byla to chora akcja, jak tylko uslyszalem ze przenosic zapisow nie mozna. WTF.

Co do reszty, to ja bym z checia dal zarobic wydawcom, ale co poczne. Nie kupie 2/3ds po, to zeby sprawdzic co tkwi w starych grach niny, ze sa
@PurpleHaze: mnie nadal boli, że nie mogę przenieść swojego save z wieśka 3 na ps4 do goty :) a zostały mi tylko chipsy i cola. Żyjemy w dziwnych czasach, kiedy nawet nintendo rezygnuje z save'ów na kartridżach a ta sama gra z innym numerkiem w systemie jest inną grą.

Grałeś w Mario? Grałeś w Zeldę? to wiesz dlaczego stare gry są hajpowane - bo to dobre gry, dobrze się w nie