Wpis z mikrobloga

Dziewczyny pomocy :)
W grudniu kupiłam te dwie sukienki co na zdjęciu. W obu bardzo dobrze się czuję, są wygodne, nie krępują ruchów, nie obciskają itd. Za miesiąc idę na wesele i mam dylemat którą z nich wybrać? Czy ta granatowa nie jest za ciemna i za smutna na taką okazję jak wesele? A z kolei czy ta czerwona nie jest za bardzo wyzywająca z uwagi na odkryte plecy?

#slub #wesele #sukienka #modadamska
Pobierz anna-przechera - Dziewczyny pomocy :)
W grudniu kupiłam te dwie sukienki co na zdjęc...
źródło: comment_M3YOl1MUsqMdyj3f94NMRK5zWvoztp6C.jpg
  • 88
@MaddoxX1911: nie mam innych zdjęć. to zdjęcia zrobione w grudniu w sklepie jak je kupowałam i miałam problem z wyborem. zrobiono mi tylko te dwa z przodu. a z tymi nogami to po prostu czerwona ma taki fason, że jest zwężana. Ale nie ma to nic wspólnego z toaletą :P :D
@anna-przechera: dlaczego usuwasz ¯\_(ツ)_/¯ w miniaturce jest Twoja twarz... a nick to Twoje imie i nazwisko więc po co ta konspira?

Mnie bardziej podoba się granatowa, ale obie są tak długie, że zakonnice noszą krótsze... poszukaj takiej jak granatowa, ale za kolano np.
@anna-przechera: skracasz je czy masz zamiar deptać materiał tańcząc/ założyć wysokie szpilki?

W ogóle nie rozumiem takich długich, eleganckich sukienek. Kojarzą mi się z bardzo eleganckimi okazjami i chyba nigdzie indziej bym takiej nie założyła. A w ogóle śmiesznie wyglądają jako sukienki na bal gimnazjalny/studniówkę na sali gimnastycznej xD
Moim zdaniem żadna się nie nadaje - czerwona z pasem jest wyzywająca, a granatowa smutna.

I od razu zaznaczam że nie chcę