Wpis z mikrobloga

poleci ktoś do oglądania jakichś internetowych miliarderów typu Mariusz Pelczarski, Jacekpaciorek Jacekhodżapaciorek, Damian Żukiewicz, Piotr Parafiniuk? Chcę się zmotywować do działania w jedynej słusznej branży czyli Z A R A B I A N I U W I N T E R N E C I E
M L M
#dascoin #mlm #netleaders #youtube
  • 11
  • Odpowiedz
@MorelowyMorel: Nie rozumiem ich fenomenu, aczkolwiek szanuję ich za perswazję i charyzmę dzięki której urobili tysiące osób do tego stopnia, żeby stali się fanatycznymi stałymi klientami sklepów z kosmetykami w których miesięcznie wydają po kilkaset złotych myśląc że im się to zwróci w prowizjach xD
  • Odpowiedz
@MorelowyMorel: Kiedyś konkretni byli Jacek Dudzic, Tomasz Damian z blogu tomaszdamian.pl i Paweł Danielewski. Chociaż u nich było trochę więcej treści i klasy niż u takiego Żukiewicza xD

Z obecnych polecam Grega Furmana ( )
  • Odpowiedz
@MorelowyMorel: Od wielu miesięcy codziennie rano ćwiczę z Damianem w dni robocze. W weekendy oglądam/słucham ćwicząc już czegoś innego (np. jakichś klasyków Testo), to jak Damian coś nagrywał było na zapas na kolejny tydzień. Teraz Damian nie nagrywa to ćwiczyłem z Bartkiem, ale i to źródełko wyschło. Inni to nie to samo - Bartka też kiedyś nie ceniłem, ale poziom mocno się podniósł i teraz nawet lubię. Autopilot Radia Gdańsk tylko
  • Odpowiedz