Wpis z mikrobloga

@PaulStone: A masz może polecić jakiś dobry, sprawdzony sklep, gdzie tego redmi 4x mogę kupić w miarę tanio?
Z zamawianiem z Chin nigdy nie miałem nic wspólnego i trochę się tego boję xd
@marv0oo telefony ogólnie się nie psują ale dobrze jest mieć gwarancję, więc jak co zamów z jakiegoś sklepu pewnego, na Ceneo możesz zobaczyć które mają. Najtaniej i najpewniej będzie zapewne z proline. Jak nie masz problemu dołożyć, zamów w jakimś sklepie co masz u siebie w mieście, odbierzesz na miejscu, jak się zepsuje podejdziesz, oddasz na gwarancję bez tracenia kasy na wysyłanie itp. Gwarancji 24msce no i fajnie.
@PaulStone: 4x mam w sklepie do którego mam 5 min z buta, tylko cena trochę spora (680zł). To jest normalna cena w sprawdzonych sklepach, czy da radę znalezć w sprawdzonym miejscu za ~600zł?
@marv0oo myślę że wygląda spoko, jest większy bo to 5.5 cala, ma słabszą baterie niż 4x ale mocniejszy procesor, koniec końców bardzo ładny telefon ze słabym aparatem, w sensie takim sobie. Nowe xiaomi które teraz wchodzą, redmi note 5, możliwe że mi a2 czyli bliźniak 6x wnoszą jak na xiaomi rewolucję w temacie aparatów, z recenzji tak wynika.
Ale jak ty się nie chcesz zdecydować na coś większego ale tolerujesz wielkość mi
@PaulStone mój obecny telefon to szkoda gadac, ma rozwaloną baterie i trzyma max 3 godziny xD
Przy "normalnym" korzystaniu (przeglądanie neta, muzyka, jakieś gierki typu hearthstone) to różnica w bateri a1 a 4x jest bardzo odczuwalna?
Tak samo z aparatem. Nie mam jakis gigsntycznych wymagań co do aparatu, ale jak bardzo jest odczuwalna ta różnica?
@marv0oo jeżeli chodzi o baterię to nie wiem, obejrzyj na yt recenzje jednego i drugiego od tej samej osoby, będziesz miał realne odniesienie o ile procent krócej działa a1. Ma o 1/3 mniejsza baterie więc będzie to odczuwalne, ale pamiętaj że wtedy jak byś przeszedł z 4x na a1, ja tak miałem, mam 3s z 4k baterią I kupił sobie mi5 pewnego razu, nie dość że mocny procesor to jeszcze bateria mniejsza
Też się zastanawiałem na początku o 4X, ale niewiele drożej jest ten świeższy a1, ma czystego androida, a co za tym idzie nic nie powinno go "blokować", znajomy go posiada i bardzo poleca. Jeszcze myślałem też o redmi 5 plus, ale wielkość go przegrała. Zamawiam a1.