Wpis z mikrobloga

"Skąd wiesz, że historia zażre?

Kieruję się intuicją. Problem mojej konkurencji polega na tym, że zamiast pochylić się nad losem pana Zdzisława, wolą pier***ć przy kieliszku prosecco o zamorskich wojażach. Nie chcą się spotkać ze zwykłym człowiekiem, dowiedzieć się, jak żyje. I historie, które pokazują, opowiadają o Polsce z perspektywy nocnej lampki, przy której siedzą".


Poniżej pan Patryk udający się na spotkanie z panem Zdzisławem aby dowiedzieć się jak żyje zwykły, prosty człowiek.

#film #kino #patrykvega
Pobierz
źródło: comment_ChH0GjH7Y0T6wMokjJToKTSUll0hPr46.jpg
  • 10
@Shodan56: Oczywiście, prawdziwy rzecznik ludu pracującego miast i wsi, ojciec Bashobora polskiej kinematografii. Zapewne właśnie dlatego w swoich filmach w tak genialny i, przede wszystkim, werystyczny i naturalistyczny sposób obrazuje realia życia we współczesnej Polsce oraz w mistrzowskim wręcz stylu dekonstruuje zakłamanie jakie wyłania się z filmów innych twórców. Mistrz nad mistrzów.
ma drogą furę więc na pewno kłamał


@ddrzazga: Łże jak najęty za każdym razem, kiedy mówi o swoich pseudo filmach. Rozumiem, że to marketing, - w dodatku niestety działa - ale nie szanuję za grosz. Facet dorabia się na postępującej głupocie i patologiach społecznych. Docelowy odbiorca jego filmów jest takim samym prostakiem i bydlęciem, jak jego bohaterowie - tak samo mówi i ma podobne aspiracje. Jego filmy to największa tragedia polskiej
@sejsmita: Myślę że przesadzasz, fakt że jego najnowsze filmy nie są do mnie do przyjęcia na trzeźwo ale jednak są ludzie którzy traktują je wyłącznie jako odskocznię żeby trochę się pośmiać i zrelaksować. No ale w modzie jest jechanie po nim czy to ma sens czy nie. A czy on wierzy w to co mówi czy nie nie będę oceniał bo nie siedzę w jego głowie, możliwe że jest tak samo
@ddrzazga: Może przesadzam, ale tak to widzę.

No ale w modzie jest jechanie po nim

Hehe, no to byłem modny już przy "słuzbach specjalnych". xD

A czy on wierzy w to co mówi czy nie nie będę oceniał bo nie siedzę w jego głowie

Moim zdaniem to nie ma żadnego znaczenia. Jego filmy obejrzało kilka milionów (jak nie kilkanaście), widz-debil traktuje poważnie to co vegeton pokazuje. Większość lekarzy pierwszego kontaktu, których
@sejsmita: Proste filmy dla prostych ludzi operujące typowo dresiarską, ociekającą wulgarnością estetyką (co zapewne jest celowym zabiegiem obliczonym na przyciągnięcie do kin przedstawicieli rodzimego lumpenproletariatu) w których dylematy moralne i zagadnienia egzystencjalne rozwiązywane są za pomocą wjazdu z buta na pełnej #!$%@?. Takie kino moralnego #!$%@?; Taki Kieślowski dla Sebiksów i Karyn. @ddrzazga
@sejsmita: Nie chcę z siebie robić adwokata Vegi bo ani nie lubię jego kina ani nie znam jego samego, poza tym wątpię czy byłbym w stanie dosięgnąć piedestału na którym postawiłeś się w swojej wszechwiedzy. Mogę ci tylko życzyć miłego dnia i udanych seansów.