Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: mnie po takich imprezach dziewczyny zwyczajnie nie lubią, bo jak spotykam się z fanatyzmem to jeszcze specjalnie trolluje, dorzucam wątek religijny, pytam się czy pan Jezus by zrobił aborcję itp. a nawet bez trollowania to wystarczy powiedzieć coś oczywistego np że kobiety są słabsze od mężczyzn albo że są dwie płcie i jesteś wrogiem publicznym
@smutny_kojot
Nie wyszło z jakichś amerykańskich badań że prawicowcy częściej ruchają? xD Chociaż mam małą zagwozdkę czy Konfederacja to prawica, skoro tak chętnie odbieraliby biednym i dawali Kościołowi xD
@Pozdrowieniadoczeczenii jak jesteś dużym gościem z kwadratową szczęką, to możesz mówić takie oczywistości jak nikt nie jest równy, faceci są silniejsi od kobiet, więcej niż 2 płcie to choroba psychiczna. Żadna Julka Ci nic nie powie, będą przytakiwać jak zaczarowane :) czasem się zdarzy jakiś babochlop w kolorowych włosach co się przed wyjściem nawpieprzal leków przeciwlękowych i zacznie pyskować, ale zwykle zostaje zgaszony w 3 sekundy.
@chuckmls: mnie przez to nie lubią koleżanki dziewczyny i mi dupę obrabiają i jestem najgorszy dla nich. A to nawet nie są moje poglądy tylko jak jestem pijany i mam przed sobą lewicowego maniaka to się nie mogę powstrzymać i robienie jaj jest silniejsze ode mnie. Jak ktoś ze mną gada i ma inne poglądy to po prostu mamy inne zdanie i git, każdy zadowolony. A z nimi jest tak że
@RussianBoi2 a propo paczkomatów to nikt nie chce zakazywać tylko uregulować miejsca gdzie są stawiane. Nikt nie neguje ich zajebistosci ale stawia się je gdzie popadnie. Potem ludziom pod oknem 24h na dobę trzaskają metalowymi drzwiczkami, podjeżdżają ciągle auta, kurier stoi na silniku jak wkłada, odbiera, jak nie ma miejsca w paczkomacie. Niema gdzie stanąć to rozjeżdża chodnik, trawnik, blokuje ruch. To jest realny problem wymagający rozwiązania a krzykacze spłycają go do
@smutny_kojot zawsze kiedy uznaje, że zostanę w domu, bo nie mam na kogo głosować, pojawia się wysryw taki jak ten. Wtedy zastanawiam się czy jednak nie pójść i nie oddać glosu na Konfederację, chociażby dla wywołania większego bólu dupy.

Mam w rodzinie i wśród znajomych zarówno pisowcow, peowcow jak i konfiarzy. Często są to ludzie z gwoździami powybijanymi w mózgi, którzy powtarzają wszystko za telewizorem. Dotyczy to głównie 50+. Wszyscy oni mają
@smutny_kojot: Niezła odklejka od realnego świata. Od zawsze głosowałem na różne twory okołokorwinowe i nigdy nie miałem żadnych spięć z dziewczynami (z facetami w sumie też nie) na tle politycznym lub światopoglądowym a zdarzały się wśród nich lewaczki i feministki.
@smutny_kojot: tyle gada się o poniżaniu mężczyzn w tym kraju, że laski mają lepiej i życie na easy mode a dla facetów to jak w lesie, jak w chlewie obsranym gó.wnem a przyjdzie polityczny zje.b, który nienawidzi innej opcji politycznej i razem z babami zmiesza huopa z błotem - ha tfu na takich